Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
562.623
-0.05%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  Aras Bulut İynemli: Bir kadında aradığım şey samimiyet

  'Toz pembe de olsa hiç yalan söylemem' diyen Aras Bulut İynemli, bir kadında aradığı özellikleri açıkladı.
  • 20.06.2015 - 13:18
  Aras Bulut İynemli: Bir kadında aradığım şey samimiyet

  Aras Bulut İynemli: Bir kadında aradığım şey samimiyet #1

  "Öyle Bir Geçer Zaman ki" ile yıldızı parlayan Aras Bulut İynemli, "Muhteşem Yüzyıl"da da performansıyla dikkat çekmişti. Bu sezon  "Maral En Güzel Hikayem"de Hazal Kaya ile kamera karşısına geçen Aras Bulut İyneli, Instyle Men Dergisi'ne röportaj verdi.

  İşte Aras Bulut İyinemli röportajından ara başlıklar...

  "TİYATROYA BAYILIYORUM"

  Tiyatro sahnesi ve kamera önü, disiplin olarak ayrı bence. Tiyatroya bayılıyorum ve profesyonel olarak yapmak istiyorum. Ama ikisini birden yürütecek tecrübede değilim. Tiyatroda yer alacaksam sadece ona yoğunlaşmayı ve onu öğrenmeyi isterim.

  Genç Oyuncu Aras Bulut İynemli-Foto Galei

  "TEKLİFLER ÇOK"

  Ağabeyim, dayım oyuncu. Ablam da ses sanatçısı. Hakkımda çok güzel yorumlarda bulunuyorlar, bu da bana gurur veriyor. Artık kendi evimde yaşıyorum. Anne-baba evinden düzeni getirdim yeni hayatıma. Evimi düzenli tutmayı annemden öğrendim. Sinemanın ömrümün sonuna dek hayatımda olmasını isterim. Güzel teklifler var hatta bazısı yurt dışından. Ama menajerim de ben de en önemli şeyin hikaye olduğunu düşünüyoruz.

  "Öyle Bir Geçer Zaman ki" benim için çok büyük bir şanstır. Sonrasında yine şans etkilidir.

  Aras Bulut İynemli: Bir kadında aradığım şey samimiyet #2

  Şöhret! Tabii ki üniversitedeki bir öğrencinin rahatlığında değilim. Eskiden olduğu gibi rahatça bir yere gidemiyorum. Ama her işin bir sorumluluğu var. Bu işin tanınırlık kısmı da bu sorumluluğun bir parçası. Çok dert etmiyor, yok da saymıyorum.

  "DANS ETMEYİ ÇOK SEVİYORUM"

  "Öyle Bir Geçer Zaman ki" devam ederken dans kursuna gitmiştim. Dans etmeyi çok seviyorum. Çikolata kursuna da gitmişliğim vardır.

  Aras Bulut İynemli: Bir kadında aradığım şey samimiyet #3

  "BİR KADINDA ÖZELLİK VE SAMİMİYET ARARIM"

  Bir kadında ilk dikkatimi çeken şey özellik ve samimiyet. Her şeyimi bütün açıklığı ile paylaşabileceğim birilerinin hayatımda olması kendimi güvende hissettiriyor. Düşünün; anneme bile hiç yalan söylemedim, söylemiyorum. Toz pembe yalan bile.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir