Euro
11.1471
-0.01%
Dolar
9.5406
0.14%
Altın
551.12
0.02%
Borsa
1.522
0.18%
Bitcoin
586.023
3.62%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C

  Arda Turan'a Sinem'in annesinden cevap

  Sinem Kobal'ın annesi Nuray Koba'dan kızı hakkında "Onu başkasıyla görünce her şey bitti" diyen Arda Turan'a Instagram'dan gönderme...
  • 04.01.2015 - 09:27
  Arda Turan'a Sinem'in annesinden cevap

  Sinem Kobal ile Arda Turan'ın ilişkisi bir yıl önce bitti ama yankısı devam ediyor. Kobal'ın İbrahim Çelikkol'dan ayrılmasının ardından bütün gözler eski nişanlısı Arda Turan'a çevrilmiş ve "Acaba eski aşıklar yeniden beraber olur mu?" yorumları yapılmıştı.

  Arda Turan a Sinem in annesinden cevap #1

  Ancak Madrid'den İstanbul'a gelen Turan, önce "Beni eskilerle anmayın" demiş; ardından da programına konuk olduğu Hülya Avşar'a "Sinem başkasıyla görüşünce canım yandı ve o an benim için her şey bitti" diye konuşmuştu.

  "BİR BATAKLIKTA BOĞULMAYA HAZIR OL"

  Beş yıllık ilişkisi boyunca Kobal'ı defalarca aldattığı iddiasıyla gündeme gelen Turan'ın yaptığı bu açıklama hem Sinem Kobal'ı, hem de onun üzerine titreyen annesi Nuray Kobal'ı üzdü. Anne Kobal, Aziz Nesin'in kadınlarla ilgili "Bir kadına ne verirseniz verin, onu daha da büyük hale getirir. Ona sperm verirseniz size çocuk verir, ona ev verirseniz size yuva verir, ona sebze verirseniz size yemek verir. Ona bir gülücük verirseniz size kalbini verir. Kendisine verileni çarpıp çoğaltarak geri verir. Bu yüzden ona çamur atarsanız, karşılığında bir bataklıkta boğulmaya hazır olun" şeklindeki sözleriyle ünlü futbolcuya tepki gösterdi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir