Petrol
113.39
2.17%
Euro
17.5654
0.22%
Dolar
16.66
0.81%
Altın
976.11
0.75%
Borsa
249
-1.54%
Bitcoin
348.802
0.59%
27ºC
İstanbul
Çok bulutlu 27 C
  Asena Erkin ayrılığın ardından ilk kez konuştu

  Asena Erkin ayrılığın ardından ilk kez konuştu

  FB’li futbolcu Caner Erkin’den boşanma kararı alan Asena Erkin açıklama yaptı.
  • 15.01.2016 - 08:46

  Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'le yollarını ayıran Asena Erkin, Makaron'dan Gülşen Yülsel'e konuştu.

  Asena Erkin ayrılığın ardından ilk kez konuştu #1

  İşte Asena Erkin'in açıklamalarından satır başları;

  "YERİMDE OLMAK İSTEYEN MİLYONLARCA KADIN VAR"

  Hayat bize ne getirirse yaşıyoruz. Bunun ucunda ölüm yok sonuçta. Hayata bakış açım diğer insanlardan farklı. İstediklerim, beni mutlu eden şeyler farklı. Yerimde olmak isteyen milyon tane kadın olabilir. Ama bu hayattan beklentilerimi iyi biliyorum, analiz ediyorum. Hiçbir zaman bir dramının içinde değilim, olmadım. Gayet mutlu, mesut bir insanım. Hiçbir sıkıntı yok.

  FB’li futbolcu Caner Erkin ve eşi Asena Erkin

  "CANER BANA SEN KAFAYI YEMİŞSİN DİYOR"

  * İkimizde dalga geçiyoruz. Caner’i arıyorum, başkasıyla telefonla konuşuyor.

  “Kiminle konuşuyorsun, hemen hesap ver” diye espri yapıyorum. Gülerek “Sen kafayı yemişsin” diyor. Bizim olaylara bakışımız normalden farklı. Herkes bizden kötü bir ayrılık bekliyor. “Yarın öbür gün Asena televizyon programına çıkıp, Allah bilir neler anlatacak” diye düşünenler de vardır.

  Asena Erkin ayrılığın ardından ilk kez konuştu #2

  Asena Erkin - Caner Erkin ve oğulları Çınar VİDEO

  "TÜRK KADINININ YAPTIĞINI YAPAMAM"

  * Adam Fenerbahçe’de oynuyor. Benim de işle ilgili yurt dışına gidip orada bir şey yapmam gerekiyor. Olmuyor, adama uymam gerekiyor. Normal bir Türk kadını ne yapar? Yediğin önünde, yemediğin arkanda. Oturursun... Nasılsa kocan çalışıyor. Ama ben daha 25 yaşındayım. Hedeflerim var.

  "CANER BENİM HER ŞEYİM"

  * Caner benim için sadece Çınar’ın babası değil. Benim ailem, abim, babam, sevgilim. Sadece Çınar’ın babası olduğu için hayatımda olacak birisi değil. Bir insanı sevmezsem, onun karakterli bir adam olduğunu düşünmezsem ondan 10 tane çocuğum olsun kimse beni onunla aynı masaya oturtamaz.

  "PARAYLA PULLA ALAKAM SIFIR"

  * Parayla pulla alakam sıfır. Paranın içinde olup da bunu söylemek evet çok kolay. Belki parayla alakam olmadığı için, manevi duygularımın ağır basmasından dolayı Caner’le birbirimize düşkünlüğümüz var.

  Asena Erkin ayrılığın ardından ilk kez konuştu #3

  "CEKETİMİ ALIP ÇIKTIM"

  Mal paylaşımı filan yok, ceketimi alıp çıktım. Onlar Çınar’ın parası, benim değil.

  ÇIPLAK GELDİK ÇIPLAK GİDECEĞİZ

  * Yazılanlara inanın gülüp geçtik, geçiyoruz. Hatta bu boşanma haberleri çıkınca Caner, “Instagram’dan bir yazı mı paylaşsak?” diye sordu. Haberler “Caner Asena’dan ayrılıyor, boşanma davasını Caner açtı” diye yazıldığı için beni korumak istiyor. Buna gerek olmadığını söyledim. Davayı o açtı, ben açtım diye bir şey yok. Oturduk bir karar aldık, avukatlar açtı.

  Asena Erkin ayrılığın ardından ilk kez konuştu #4

  "PARAYLA HİÇ İŞİM OLMADI"

  * Herkesin mutlu olduğu şeyler farklıdır. Para ve pulla alakam sıfır. Paranın içinde olup da bunu söylemek evet, çok kolay. Ama benim parayla şimdiye kadar hiç işim olmadı. Bundan sonra da olmaz. Belki de parayla alakam olmadığı için bu kadar manevi duygularımın ağır basmasından dolayı Caner’le birbirimize düşkünlüğümüz var. Dünya malıyla alakam yok. Çıplak geldik, çıplak gideceğiz.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir