Petrol
111.15
-1.16%
Euro
17.3928
0.03%
Dolar
16.6914
0.32%
Altın
974.97
0.20%
Borsa
2408
0.23%
Bitcoin
318.320
-5.75%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C

  Asena Erkin falcı çıkışı kameralara yakalandı

  Skandallarıyla gündemden düşmeyen Asena Erkin, bu kez Harbiye'de gittiği falcıdan çıkarken görüntülendi.
  • 11.01.2016 - 08:37
  Asena Erkin falcı çıkışı kameralara yakalandı

  Asena Erkin falcı çıkışı kameralara yakalandı #1

  Eşi Caner Erkin'le ayrılacağı iddiaları sürekli konuşulan Asena Erkin, gittiği falcı çıkışı görüntülendi. Çıktığı gece gezmelerinde çoğunlukla yalnız başına görüntülenen Asena, eşiyle haklarında çıkan boşanacaklar iddialarını yanıtladı.

  "GEZMEK EN DOĞAL HAKKIM"

  Harbiye'de gittiği falcıdan çıkarken görüntülenen Asena, eşiyle ilgili şunları söyledi: "Caner ünlü bir futbolcu ve gezmesi, magazine görüntü vermesi kulüp tarafından tepki almasına neden oluyor. Bizim evliliğimiz iyi gidiyor. O çıkıp gezemiyor ama ben tek başıma gezip dolaşıyorum. Bu en doğal hakkım, ben sıkılıyorum ve geziyorum arkadaşlarımla."

  YAPIMCILARA MESAJ GÖNDERDİ

  Falcı çıkışı kendisini gazetecilerin beklediğini gören Asena, muhabirlere, "Bugün içtenlikle sorularınızı yanıtlayacağım, istediğinizi sorun" dedi. Erkin, "Falınızda ne çıktı" sorusuna, "Falım güzel çıktı. İş için baktırmıştım, her şey olumlu ve güzel olacakmış. İş demişken, TV programcılığı ya da iyi bir senaryo üzerine kurulu dizi projesi olur mesela. Bu alanlarda da kendime çok güveniyorum. Sürekli sustuğum için insanlar beni yanlış tanıyor" diye yanıt verdi.

  "ALTINDA EZİLİRSİNİZ"

  Asena Erkin'in eşiyle ilgili olarak "Caner çok iyi biri. O kadar iyi biri ki, iyiliğinin altında ezilirsiniz" sözleri dikkat çekti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir