Dolar
7.2658
0.5146%
Euro
8.6004
-0.1393%
Altın
2059.47
-0.1822%
Borsa
1034.4
0%
G. Altın
480.092
0.1384%
Bitcoin
85587.3
0.0295%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C

  Aşk Kırmızı filminde jartiyerli Nurgül Yeşilçay

  Nurgül Yeşilçay'ın cesur sahneleriyle dikkat çeken Aşk Kırmızı filminin 2. ve 3. teaser'ı yayınlandı.
  • 30.01.2013 - 11:28
  Aşk Kırmızı filminde jartiyerli Nurgül Yeşilçay

  Aşk Kırmızı filminde jartiyerli Nurgül Yeşilçay #1

  Asmalı Konak'tan sonra oynadığı dizilerde ve sinema filmlerinden istediği başarıyı yakalayamayan, son olarak büyük umutlarla başladığı, uğruna oğlunu ve sevgilisini bırakıp çekim için Gaziantep'e giden Nurgül Yeşilçay, son sinema filmi Ask Kırmızı ile adından söz ettiriyor. Filmin Facebook teaser'ında cesur sahneleriyle dikkat çeken Yeşilçay, tüm güzelliğini sergiledi.

  Aşk Kırmızı filminde jartiyerli Nurgül Yeşilçay

  FİLM YÜZLEŞMEKTEN KORKTUĞUMUZ SORULARI SORUYOR

  Osman Sınav’ın, aşk ve sadakat kavramlarını yeni baştan düşündürecek filmi “Aşk Kırmızı”nın çarpıcı teaser görüntüleri; Mehmet Erdem’in güçlü sesi ve film için yeniden düzenlediği “Hayat Bu” adlı etkileyici şarkısıyla yayında. Yüzleşmekten kaçtığımız soruları sordurtacak filmin teaser’ı da izleyenleri, “Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?” sorusuyla baş başa bırakıyor. 

  NURGÜL'DEN CESUR SAHNELER

  “Aşk Kırmızı”nın teaser görüntüleri izleyicileri derinden etkilerken; Mehmet Erdem’in “Aşk Kırmızı” için yeniden düzenlediği, sözü ve müziği kendisine ait “Hayat Bu” adlı şarkısıyla da akıllarda uzun süre unutulmayacak bir yer ediniyor.  Filmin ilk görüntülerinde üzerinde kırmızı bir kıyafet ve jartiyeriyle ilgi çeken Yeşilçay, cesur sahneriyle adından söz ettiriyor. 

  "AYNI ANDA İKİ KİŞİYİ SEVEBİLİR MİSİN?"

  Osman Sınav’a ait senaryosu ile aşk ve sadakat kavramına yeni bir bakış sunacak olan “Aşk Kırmızı” filmi; teaser’da seyircisini “Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?” sorusuyla baş başa bırakırken, “Aynı anda iki kişiyi sevebilir misin?” ve “İki kişiyi seviyorsan hangisine sadık olacaksın?” gibi sorulara da yanıt arıyor. 

  15 MART'TA VİZYONDA

  Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı hüzünlü, sarsıcı ve tutku dolu aşk filmi “Aşk Kırmızı”; Nazlıgül (Nurgül Yeşilçay), Zeynep (Ezgi Asaroğlu) ve Ferhat’ın (Tayanç Ayaydın), iç içe geçen aşk hikayesini, aşk ve sadakat kavramlarını baştan sorgulatan bir yaklaşımla anlatıyor. 

  Yapımcılığını Osman Sınav’a ait Sinegraf’ın, dağıtımını UIP’nin üstlendiği “Aşk Kırmızı”; 15 Mart 2013 tarihinde beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak.

  Görüş Bildir