Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
481.641
1.31%
21ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 21 C

  Avşar: Şehit aileleri çok haklı ama olması gereken barış

  Avşar, İbrahim Tatlıses'le Şiwan Perver'in Diyarbakır'da sahne almasıyla ilgili konuştu.
  • 20.11.2013 - 08:36
  Avşar: Şehit aileleri çok haklı ama olması gereken barış

  Avşar: Şehit aileleri çok haklı ama olması gereken barış #1

  Bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Haliç Üniversitesi Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası önceki gün başladı. Haliç Üniversitesi öğrencileri ve Cansel Elçin'le gösteri maçı yaparak turnuvanın açılışını yapan Avşar, magazin gündemini sarsacak açıklamalar yaptı.

  "ALLAH EVLADINI KAYBEDEN TÜM AİLELERE SABIR VERSİN"

  Avşar Kızı, İbrahim Tatlıses'le Şiwan Perver'in Diyarbakır'da sahne almasıyla ilgili olarak başlayan süreci ise "Böyle bir manzara olmaz dediğim bir çok şey olmaya başladı. Barışta her yol hoşuma gidiyor. İbrahim Bey de sahneye attı kendini bundan sonra daha çok sahnede göreceğiz. Türk-Kürt gereksiz, silahlar gereksiz. Allah evladını kaybeden tüm ailelere sabır versin. Bunların artık yaşanmasını gerçekten istemiyorum" sözleriyle değerlendirdi.

  "HERKES KENDİNE GÖRE HAKLI"

  Teklif gelirse süreçte yer alabileceğini de sözlerine ekleyen Avşar, kamuoyundaki tepkilerle ilgili bir soruya "Teklif gelirse tabii ki keyifle yer alırım. Keşke Adnan Menderes'te ölmeseydi... Şehit aileleri çok haklılar eleştirilerde ama onların da biraz daha sağduyulu olmaları gerektiğini düşünüyorum ama ateş düştüğü yeri yakıyor. Uzaktan davulun sesi hoş geliyor. Onların adına konuşamam çok canları yanıyor. Bizim de onlar için canımız yanıyor. Sonuç olarak olması gereken barış. Herkes kendine göre haklı" yanıtını verdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir