Ayşegül Ekinci: Mr. Big röportajda alenen flört etti

Ayşegül Ekinci: Mr. Big röportajda alenen flört etti

Ayşegül Ekinci programda, "Şu ana kadar 600 dünya ünlüsü ile röportaj yaptım. Bir röportajda Sarah Ferguson'a Türkiye adına özür dilettim" dedi.

Programa telefonla bağlanan İzzet Çapa kendi hazırladığı programda Ayşegül Ekinci'ye sorduğu Stefan Hawking'in kendisine evlenme teklif edip etmediği sorusunu niçin sorduğuna açıklık getirdi. Çapa "Ayşegül'e evlenme teklif edilip edilmediğini merak ediyorum. Açıklasın. Röportajlarında kendisini beğenen var mıydı açıklasın" dedi.

"Mr.BIG RÖPORTAJDA ALENEN FLÖRT ETMEYE BAŞLADI"

Ayşegül Ekinci soru üzerine "İzzet'in programında açıklamadım, ama Sex and City'nin Mr. Big'i röportajda alenen flört etmeye başladı. Gururum okşandı. Kameraların önünde benimle fazla ilgilendi, ama ben anlamazlıktan geldim" dedi.

"KADIN OLARAK KISKANDIĞIM ÜNLÜ OLMADI"

Ayşegül Ekinci "Rihanna ile de röportaj yaptım. Karşılıklı birbirimize iltifatlar yağdırdık. Beni çok beğendi. Şu ana kadar yaptığım röportajlarda beni kötü hissettirecek ne güzel kadın dedirtecek bir isim olmadı. Kadın olarak kıskandığım ünlü olmadı" dedi.

Ayşegül Ekinci programda ilk kez özel hayatıyla ilgili açıklamalarda da bulundu. Ekinci "İsmet Özhan'la iki yıllık bir ilişkimiz vardı nişanlandık ardından evlilikten döndük. Dost olarak birbirimizi kırmadan ayrıldık' dedi.

Sacit Aslan "Ayşegül Ekinci'nin yaptığını bizim gazeteciler yapsa Fatih gibi atına atlayıp Ali Ağaoğlu gibi atla ormanlarda dolaşır" dedi.

"ALİŞAN İLE DEMET İŞİN ASLINI ANLATSIN"

Sacit Aslan programda Alişan / Demet Akalın polemiğine de değinerek "Alişan ile Demet işin aslını anlatsın. İşin özünü anlatsınlar. Anlatılanlar işin özü değil. Demet'in hazmedemediği bir iş var."