Euro
10.158
0.2%
Dolar
8.5536
0.06%
Altın
499.36
0.52%
Borsa
1.361
0%
Bitcoin
340.621
-0.11%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C

  Aysu Baceoğlu'na canlı yayında silikon testi - Tıkla İzle

  Ünlü sanatçı Aysu Baceoğlu, dudağındaki silikonu aldırıp aldırmadığını test ettirdi.
  • 14.05.2012 - 14:51
  Aysu Baceoğlu'na canlı yayında silikon testi - Tıkla İzle

  Aysu Baceoğlu na canlı yayında silikon testi - Tıkla İzle #1

  Kanal Türk ekranlarında 2. Sayfa programının bugünkü konuğu Aysu Baceoğlu oldu. Dudaklarındaki fazlalık nedeniyle kendisine ördek dudaklı benzetmesi yapılan Baceoğlu, dudağındaki silikonu aldırdığını belirterek halen aynı konu üzerinden gündemde olmaktan şikeyetçi oldu.

  Silikonları çıkarttıktan sonra artık geceleri bile ruj sürdüğünü söyleyen Baceoğlu, geçirdiği operasyondan önceleri korktuğunu belirtti. Dudaklarının daha kötü olmasından korktuğunu anlatan Baceoğlu, 'Açıkçası korkuyordum. Şimdi ise yaptırdığım için mutluyum' dedi.

  HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN
  Aysu Baceoğlu na canlı yayında silikon testi - Tıkla İzle #2

  Dudağına yaptırdığı ilk operasyonu bir kız arkadaşının aklına uyarak yaptırdığını söyleyen Aysu Baceoğlu, 'Benim alt dudağımın bir operasyona ihtiyacı yoktu. Üst dudağıma ise biraz ince diye hafif bir operasyon istedim. Ama o operasyon 3 sene boyunca beni mahvetti' şeklinde konuştu.

  'KİMSEYİ KANDIRMADIM'

  Sosyal medyadan gelen 'Dudaklarındaki silikonları çıkarmamış' iddiaları üzerine ise 'Ben hayatım boyunca kimseyi kandırmadım ki' diyerek tepki gösteren Baceoğlu, programın ilerleyen dakikalarında da dudaklarını test ettirdi. Program sunucuları Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel'in dudaklarına dokunmasına izin veren Aysu Baceoğlu ' İstediğiniz kadar dokunun sadece ödemim kalmıştır.' diye ekledi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir