Euro
9.7203
0.49%
Dolar
8.0717
0.17%
Altın
463.96
0.78%
Borsa
1.393
-1.11%
Bitcoin
460.839
0.60%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C

  Bade İşçil bacaklarını 1 milyon TL'ye sigortalattı

  Güzel oyuncunun bacakları reklam yüzü olduğu firma tarafından sigortalandı.
  • 21.08.2013 - 16:57
  Bade İşçil bacaklarını 1 milyon TL'ye sigortalattı

  Bade İşçil bacaklarını 1 milyon TL ye sigortalattı #1

  Güzel oyuncu Bade İşçil, reklam filmlerinde ekran yüzü olduğu markanın Nu Pera adlı mekanda vermiş olduğu lansman gecesinde büyük bir sürpriz ile karşılaştı. Geceye eşi Malkoç Sualp ile gelen Bade İşcil Sualp'in, oldukça keyifli olduğu ve eşinin elini bir an olsun bırakmadığı görüldü. İşcil, neşeli geçen parti sırasında firma yetkililerinin kendisinin bacaklarını 1 milyon liraya sigortalattıklarını açıklamalarıyla kısa süreli bir şok yaşarken, yetkililere teşekkür etti.

  YENİ İMAJINI SEVMİŞ

  Oyuncu, gecenin ilerleyen saatlerinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bu sezon herhangi bir dizi veya sinema filminde yer almayacağını belirten oyuncu, " Zaten proje kapsamında bütün Türkiye'yi gezeceğim. Oldukça uzun bir süre tatil yaptık. Artık çalışmaya hazırım "dedi.

  Bade İşçil bacaklarını 1 milyon TL ye sigortalattı #2

  "KISA SAÇLA DAHA RAHAT EDİYORUM"

  Kısacık kestirdiği saçları ile oluşan yeni imajını çok sevdiğini belirten İşçil " Kısa saçla daha rahat ediyorum. Ayrıca bakımı da çok rahat "diyerek uzun süre kendisini bu halde göreceğimizi belirtmiş oldu. Oyuncu, röportaj sonrası eşi Malkoç Sualp ile oturdukları masada gazetecilere poz verirken mini eteğinin azizliğine uğrayarak frikik verdi.

  Sözcü

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir