Euro
9.9779
-0.02%
Dolar
8.3936
-0.13%
Altın
489.67
0.13%
Borsa
1.409
0%
Bitcoin
318.999
-1.13%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Bade İşçil'in bebeği doğuştan İngiliz pasaportlu olacak

  Ünlü oyuncu Bade İşçil'in eşi Malkoç Süalp İngiliz vatandaşı çıktı
  • 13.03.2014 - 11:10
  Bade İşçil'in bebeği doğuştan İngiliz pasaportlu olacak

  Bade İşçil in bebeği doğuştan İngiliz pasaportlu olacak #1

  Çocukları çifte vatandaş olsun diye yurt dışında doğum yapanları eleştiren Bade İşçil'in eşi, İngiliz vatandaşı çıktı. Malkoç Süalp'in bebeği doğuştan İngiliz pasaportu sahibi olacak.

  Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre, "Oğlunuzu yurt dışında mı dünyaya getireceksiniz?" sorusuna sinirlenen Bade Süalp; Tuba Ünsal, Deniz Akkaya gibi bebeklerini yurt dışında dünyaya getirenlere taş atıp 'Bebeğim çifte vatandaş olsun diye yurt dışında doğurmam.' demişti.

  Bade İşçil in bebeği doğuştan İngiliz pasaportlu olacak #2

  TUBA ÜNSAL'I ÇOK KIZDIRMIŞTI

  Bade Süalp'in "Türk'üm, Türkiye'de doğururum" sözlerine ilk cevap veren; iki çocuğunu da Miami'de dünyaya getiren Tuba Ünsal oldu! Ünsal, Twitter sayfasına, 'Ah Bade! Miami'de doğumu araştır. Sonra gazeteci görünce Türk'üm şovu yap. Az samimiyet ya...' diye yazmış. Ünsal, epey bozulmuş olacak ki, böyle bir şey yazmış.

  Bade İşçil in bebeği doğuştan İngiliz pasaportlu olacak #3

  DEMET AKALIN DA BADE İŞÇİL'E CEVAP VERDİ

  Bade; Demet Akalın'ın kızı Hira için yaptığı baby shower partisine de değinerek, "Demet yaptı ama ben öyle bir şey yapmayacağım" demişti. Ünsal'a nazaran daha sakin davranan Demet Akalın da Twitter sayfasına, "Kuzum nasıl içinden geliyorsa! İlk bebek heves ediyorsun; ne yapacağız. Kızmam rahat ol. Sağlıkla doğsun" diye yazmış.

  Bade İşçil in bebeği doğuştan İngiliz pasaportlu olacak #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir