Euro
10.381
0.03%
Dolar
8.87
0%
Altın
494.21
-0.02%
Borsa
1.384
-0.57%
Bitcoin
372.000
-3.06%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Bar Rafaeli: Neden yalnızım

  Bar Rafaeli, aşk hayatında aradığı mutluluğu bir türlü bulamadı.
  • 02.11.2013 - 10:58
  Bar Rafaeli: Neden yalnızım

  Bar Rafaeli: Neden yalnızım #1

  Aktör Leonardo DiCaprio ile evliliğin eşiğinden dönen ünlü manken Bar Refaeli, bir İsrail gazetesine verdiği demeçte özel yaşamıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

  'BENİM SORUNUM NE? NEDEN YALNIZIM?'

  Yedioth Ahronoth gazetesine konuşan Refaeli, 28 yaşına gelmesine rağmen hala neden bekar olduğuna ilişkin soruyu 'Bunu anlamıyorum' diyerek yanıtladı ve ekledi; 'Harika görünüyorum, dışarı çıkmayı da evde oturmayı da sinamayı da yemek yemeyi de seviyorum. Öyleyse benim sorunum ne, neden yalnızım' 

  'AĞLAMAMI DURDURAMADIM'

  Altı yıl ilişki yaşadığı DiCaprio ile ilgili olarak da konuşan Refaeli, ayrılığın ardından zor bir süreç yaşadığını itiraf etti, 'Odama kapanıp acı gözyaşlarına boğuldum. Kontrolümü kaybettim. Ağlamamı durduramadım' diye konuştu.

  Bar Refaeli, tıpkı kendisininki gibi sıcak ve sevgi dolu bir aileden gelen bir erkek hayal ettiğini de sözlerine ekledi. Güzel manken, güçlü ve ünlü erkekleri sevdiğini de gizlemedi. Son dönemde dikkatini çeken ünlü ise aktör Ryan Gosling. Refaeli onu gördüğünde çok etkilendiğini itiraf etti.

  'CİDDİ BİR İLİŞKİ İSTİYORUM'

  BAR RAFAELİ

  Bar Refaeli ünsüz bir erkekle de hayatını paylaşabileceğini dile getirdi. 'Artık ciddi birini istiyorum" diyen Refaeli evinin işleriyle ilgili sorumluluğu kendisinin alacağını da sözlerine ekledi. Güzel manken 'Sonuçta ben evde oturup çocuklarıyla ilgilenmek isteyen biriyim' diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir