Euro
0.00%
Dolar
0.00%
Altın
0.00%
Borsa
0.00
0.00%
Bitcoin
488.300
0.71%
-3ºC
İstanbul
Çok bulutlu -3 C
  Bayhan'dan Deniz Seki yorumu

  Bayhan'dan Deniz Seki yorumu

  Cezaevinde yattığı için Popstar yarışmasında Deniz Seki tarafından ağır bir biçimde eleştirilen Bayhan, tutuklanan Deniz Seki hakkında "Herkes ektiğini biçer" dedi.
  • 17.11.2014 - 11:33

  Bayhan dan Deniz Seki yorumu #1

  11 yıl önce yayınlanan Popstar yarışmasındaki Bayhan ile o zaman jüri üyesi olan Deniz Seki arasında gergin anlar yaşanmıştı

  Deniz Seki, cinayet işlediği ve cezaevinde yattığı ortaya çıkan Bayhan Gürhan'a demediğini bırakmamıştı. Deniz Seki, Bayhan'a şunları söylemişti;

  "BUNLARI AFOROZ ETMELİYİZ"

  "Bir popstarda olması gereken kriterleri biliyoruz ama asla olmaması gereken bir şey var. Bir popstar cinayet işleyemez. Hapse giren adamdan sanatçı olmaz. Bunları toplumdan aforoz etmeliyiz"

  BAYHAN'DAN DENİZ SEKİ YORUMU

  Deniz Seki, bu yaşananlardan yıllar sonra uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hapis yattı. Cezası Yargıtay tarafından onandıktan sonra 6 ay boyunca polis tarafından aranan ve önceki gün yakalanan Deniz Seki hakkında Bayhan'ın ne diyeceği merak konusu olmuştu.

  MUTLULUK DUYAMAM

  Deniz Seki'nin 11 yıl önce cezaevine girmiş olduğu için rencide ettiği Bayhan şimdi ise Deniz Seki'ye saldırmak yerine "Onun hapse girmesinden mutluluk duyamam" diyor.

  HERKES EKTİĞİNİ BİÇER

  Seki için "Herkes ektiğini biçer" diyen Bayhan, ünlü sanatçının uyuşturucu ticareti suçlamasıyla tutuklanması için şunları söyledi:

  "Ben hangi suçtan olursa olsun cezaevine girmiş olan bir kişi için mutluluk duyamam. Ben de cezaevine girmiş bir kişiyim. Aradan geçen zamanda ıslah oldum. Deniz Seki de cezaevinde kendisi ile hesaplaşma yoluna gidecektir. Kendi vicdanı ile kendisi hakkında en iyi kararı yine kendisi verecektir"

  Bayhan dan Deniz Seki yorumu #2

  Deniz Seki tutuklandı İZLE

  DENİZ SEKİ TUTUKLANDI

  7 ay hapis yatan Deniz Seki, "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanınca, yeniden tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Deniz Seki tutuklandı haberiBayhan dan Deniz Seki yorumu #3


  Görüş Bildir