Euro
10.1548
0.17%
Dolar
8.557
0.1%
Altın
499.95
0.64%
Borsa
1.361
0%
Bitcoin
340.410
0.74%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Belçim Bilgin bu kez şarkıcıyı oynayacak

  Usta yönetmen Nesli Çölgeçen yeni filmi ‘Çalsın Sazlar’da başrolü Belçim Bilgin’e verdi
  • 22.08.2014 - 13:46
  Belçim Bilgin bu kez şarkıcıyı oynayacak

  Belçim Bilgin bu kez şarkıcıyı oynayacak #1

  Züğürt Ağa ve Selamsız Bandosu gibi Türk Sineması’nın en önemli filmlerinde imzası bulunan usta yönetmen Nesli Çölgeçen 4 yıl sonra kamera arkasına geçeceği yeni filmi ‘Çalsın Sazlar’a start verdi. Filmin başrolünde başarılı oyuncu Belçim Bilgin, Caner Cindoruk ve Engin Hepileri yer alıyor.

  "ŞAN DERSLERİ ALIYORUM"

  Bugün'de yer alan habere göre, Filmde bir şarkıcıyı canlandıracak olan Belçim Bilgin, “Çok tatlı bir rol. Aslında konuşma yasağımız var. Bir meyhane şarkıcısını oynuyorum. Rolüm için de şan dersleri alıyorum” diye konuştu. Filmin çekimlerinin ardından yeni bir sinema filmine daha başlayacak olan Bilgin, bu sezonu sinema filmiyle geçireceğini belirtti.

  ‘DİZİ BENİ KORKUTUYOR"

  Bir dizide rol almayacağını belirten Bilgin, “Biraz uzak kalayım istiyorum. Dizi beni ürkütüyor. En az iki yıl aynı rolü oynamak, klostrofobik geliyor bana” dedi.

  Müzisyen Mahir Hanımın Çiftliği’ndeki ‘Kemal’ rolüyle adını duyuran oyuncu Caner Cindoruk, ‘Çalsın Sazlar’da ‘Mahir’ adlı müzisyeni canlandırıyor. Filmde son dönemin popüler isimlerden Engin Hepileri de rol alıyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir