Belçim Erdoğan: Aşkı ayakta tutmak için çaba sarfediyoruz - izle

Belçim Erdoğan: Aşkı ayakta tutmak için çaba sarfediyoruz - izle

Gülben Ergen'in programında eski eltisi Belçim Bilgin Erdoğan'ı ağırladı. Ünlü oyuncu Belçim Bilgin Erdoğan, canlı yayında kariyeri ve özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalar yaptı.

CANLI YAYINDA AĞLADI

Eski görüntülerinin olduğu klibi izlerken duygulanan güzel oyuncu göz yaşlarına engel olmadı. Gülben Ergen, prenses dediği eski eltisinin gözyaşlarını kendi eliyle sildi.Belçim Erdoğan: Aşkı ayakta tutmak için çaba sarfediyoruz - izle

Gülben Ergen eski eltisini canlı yayında ağlattı

Belçim Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar...

MUTFAK YILMAZ'A AİT

Evde iş bölümü yaptık. Mutfak Yılmaz'a ait, sunum ve servis bana ait. Bazen mutfağa giriyorum ama durmam gereken yeri biliyorum.

O FİLMDEKİ KIZ SENSİN

Yılmaz ile ilk tanıştığımız zaman hayatla ilgili konuşurken 'ben bir film yazmak istiyorum ve o filmdeki kız sensin' dedi. Belki bende o zaman bir şey gördü. Konu orada kaldı. Sonra şairler hayatımıza girdi. Film 7 yıllık bir yazılma sonucu oluştu. Kafamın bir tarafında hep Suzan vardı. Mert ile Kıvanç çok acayip şeyler yaptılar. Kilo vermeleri örneğin...

SAĞLIK SORUNLARIM VARDI

Sabah neşeli uyanırım. Biz filmde de onu diyoruz. Yaşadığımız her şey bir rüya. Neden bunu çekilmez hale getirelim. Benim doğamda var sanırım. En olumsuz anda bile olumlu taraftan bakmayı ailem bana öğretmiş. Bu durumun avantajını yaşıyorum. Bağışıklık sistemimle ilgili sağlık sorunlarım vardı ama hepsi geçti.

BERFİN İLE ÇOK İYİ ARKADAŞIZ

Berfin ile çok iyi arkadaşız. Alışverişe çıkıyoruz, yemeğe gidiyoruz.

RODİN'DEN ÖNCE RODİN'DEN SONRA

Rodin geldikten sonra her şey başkalaştı. Aile kurumu denen şey çocuktan önce ve sonra diye ikiye ayrılıyor. Rodin bizim evimizin neşesi. Bazen anneme gidiyor. Biz evde hepimiz neşesiz kalıyoruz. Berfin ise olgun ablamız.

AŞKI AYAKTA TUTMAK İÇİN ÇABA SARF EDİYORUZ

23 yaşındaydım evlendiğimde. 7 yıllık evliyiz. Aşkı ayakta tutumak için kesinlikle çaba sarfediyoruz. Hayat zaten bize bu şansı veriyor. Filmler için başka şehirlere gittiğimizde, ayrı gezegenlerin içine giriyoruz. Özlüyoruz.