Euro
9.5222
-0.02%
Dolar
8
-0.07%
Altın
465.87
0.14%
Borsa
1.321
0%
10ºC
İstanbul
Bulutlu 10 C

  Belçim - Yılmaz Erdoğan çifti Russell Crowe'la görüştü

  Kültür Bakanı Ömer Çelik, Aktör Russell Crowe'u Topkapı Sarayı'ndaki Mecidiye Köşkü'nde kabul etti.
  • 13.10.2013 - 09:58
  Belçim - Yılmaz Erdoğan çifti Russell Crowe'la görüştü

  Belçim - Yılmaz Erdoğan çifti Russell Crowe la görüştü #1

  Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin'in gelmesinin ardından yaklaşık 20 dakika sonra görüşmesini sonlandıran ünlü aktör Crowe, çıkışta basın mensuplarını selamlayarak, zafer işareti yaptı ve soruları yanıtladı.

  CROWE YILMAZ ERDOĞAN'I BEĞENİYORMUŞ

  Bakan Çelik ile görüştükten sonra kameralar karşısına geçen Yılmaz Erdoğan ise, Kültür Bakanlığı kapsamında Kelebeğin Rüyası adlı film ile Oscar adaylığına ilişkin görüştüklerini belirtti. Russell Crowe'un beğendiği aktörler arasında kendi isminin olduğunu öğrenen Erdoğan, 'Sağolsun, biz de kendisini çok beğeniyoruz. Kendisinin oynadığı filmde de oynamak isterim. Filmin sahibi kendileri, 'Anzak' onlar bunu açıklayabilirler. Dolayısıyla görüşüyoruz, görüşmeler devam ediyor. Sevdiğimize pişman etmeyen bir aktör. Daha önceden de severdim, tanıyınca da çok sevdim, iyi biri' dedi.

  Belçim Bilgin de, ünlü aktörü ilk defa gördüğünü ve çok beğendiğini ifade etti. Crowe'u karizmatik bulduğunu belirten Bilgin'in sözleri üzerine Erdoğan, 'Gladyatör ya, ne diyebilirsin' dedi. İkili basın mensuplarına yaptıkları açıklamanın ardından köşkten ayrıldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir