Petrol
85.32
-2.13%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
363.027
0.08%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Bennu Gerede: Duygu benim muhatabım olamaz

  Survivor adasından elenen Bennu Gerede, Duygu hakkında sert konustu.
  • 23.05.2013 - 09:36
  Bennu Gerede: Duygu benim muhatabım olamaz

  Bennu Gerede: Duygu benim muhatabım olamaz #1

  Bennu Gerede, SMS oylamasıyla adaya veda ettikten sonra açıklamalarda bulundu. Adada Duygu dışında herkesle iyi bir ilişki kurduğunu söyleyen Bennu Gerede, Duygu hakkında sert ifadeler kullandı. 

  Acunn.com'a açıklamalarda bulunan Gerede, "Üzgünüm, 2.5 ay boyunca yoğun bir şey yaşadım. Hem kalmaya hem de elenmeye kendimi hazırlanmıştım."  diyerek söz başlayan Gerede, Duygu ile ilgli sorulara sert cevap verdi.

  'SÖYLENECEK ÇOK ŞEY VAR'

  Gerede, "Duygu çok hırslı birisi olduğu için her oyunda oynamak istiyordu. Ben rahatsızlanınca oynayacak kimse bulamadı ve fevri davrandı. Kırıcı laflar söyledi ama o benim muhatabım olamaz. Ben asla böyle konuşmam bir insanla, aslında söylenecek çok söz var ama ben öyle bir insan değilim."  diyerek, Duygu ile polemiğe girmeyişinin nedenini açıkladı.

  'DAĞHAN'I İSTEMEDEN SEÇTİM'

  Adada dedikodu ve stratejinin olmadığını söyleyen Gerede, Dağhan'ın diğer adaya gönderilmesiyle ilgili ise şunları söyledi: Az kişi kaldığımız için sorunlar konuşularak hallediliyordu. Benim kafam o stratejilere ve oyunlara basmadığı için ben bu röportajı veriyorum. Dağhan'ı ben hiç istemeyerek seçmiştim. Ümit ve Cengiz'in seçeceğini bilerek seçmiştim. Doğukan tercih edildi takım birlikteliğini bozmak istemedik." 

  'ÇOCUKLARIM BENİ ÇAĞIRIYOR'

  Gerede, son olarak "Adadan gittim çünkü bende yorulmaya başladım, ödüller kaybetmeye başladık, besinsiz kaldık En büyük sebep çocuklarım beni çağırıyor, evren elenmemi istedi..." diyerek adaya veda etti. 


  Görüş Bildir