Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
323.445
-2.03%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C

  Benzerlik yüzünden dayak yedi

  Şafak Tanrıseven adaşı Şafak Sezer'e benzerliği yüzünden dayak yemiş.
  • 10.02.2012 - 18:01
  Benzerlik yüzünden dayak yedi

  Benzerlik yüzünden dayak yedi #1

  Oyuncu Şafak Sezer'e benzerliğiyle dikkat çeken İzmitli Şafak Tanrıseven, Şafak Sezer'in memleketi Erzincan'da, Sezer'e benzerliği yüzünden dayak yediğini söyledi. Bir iş gezisi için Erzincan'a giden Şafak Tanrıseven, arkasından gelen bir kişinin "Şafak ünlü oldun buraları unuttun" dedikten sonra ensesine birkaç tokat attığını öne sürdü.

  İLGİ GÖRÜYOR ANCAK..

  İzmit'te bir akaryakıt istasyonunda muhasebeci olarak çalışan ve birkaç yıl önce bir iş gezisi nedeniyle gittiği Erzincan'da ünlü komedyen Şafak Sezer'e benzerliği nedeniyle dikkatleri üzerinde toplayan İzmitli Şafak Tanrıseven, sanatçıya benzerliği nedeniyle değişik ortamlarda büyük ilgi gördüğünü, ancak bir kez de bu yüzden yayak yediğini anlattı.

  SEZER'İN DAYISI TOKATLAMIŞ

  Şafak Tanrıseven, "Yolda yürürken arkamdan bir anda enseme oldukça sert tokatlar yemeye başladım. 'Ünlü oldun buraları unuttun' diyordu. Bana vuran kişinin daha sonra Şafak Sezer'in dayısı olduğunu öğrendim. Birkaç tokat ve şaka yollu yumruk da yedikten sonra ve derdimi güçlükle anlatabildim. Ben de orada yediğim dayakla kaldım" dedi.

  Gittiği değişik ortamlarda Şafak Sezer'e benzerliği nedeniyle birçok kişinin kendisiyle fotoğraf çektirdiğini anlatan Şafak Tanrıseven, her şeye rağmen bu benzerlikten şikayetçi olmadığını söyledi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir