Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
344.187
-0.24%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C

  Berna Laçin göğüslerini yaptırdı

  Ünlü oyuncu Berna Laçin, göğüslerini yaptırdı.
  • 12.03.2014 - 10:14
  Berna Laçin göğüslerini yaptırdı

  Berna Laçin göğüslerini yaptırdı #1

  Berna Laçin, Seninle Dergisi için İclal Aydın’ın sorularını yanıtladı. Göğüslerini yaptıran Laçin, estetik hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

  İşte Berna Laçin röportajından öne çıkan başlıklar...

  "50 YAŞINDAKİ İNSANIN 20 YAŞINDA GÖRÜNME İSTEĞİNİ ANLAYAMIYORUM"

  Berna Laçin göğüslerini yaptırdı #2

  "Ne kadar yorgun olursam olayım adeta yüzümü kazır, güzelce kremlenir, ondan sonra rahatlarım" diyor. Sürekli kullandığım birkaç ürün var. Cilt bakımına gitmem. Ama kremlerimi ihmal etmeden düzenli olarak kullanırım: Botoks ve bunun gibi dış müdahalelere karşı değilim. Ama 50 yaşındaki insanın 20 yaşında görünme çabasını anlamam imkansız.

  "BOTOKS YAPTIRIRIM"

  Gençlik dediğin şey gerginliğe dayalı bir şey değil. Benim de bazı küçük müdahaleler yaptırdığım oluyor. Mesela ben bir kaşımı kaldıramam. Ona minik bir botoks yapıldı.

  Berna Laçin göğüslerini yaptırdı #3

  "DOKTORUM ESTETİKTEN HOŞLANMAYAN BİR DOKTOR"

  Öte yandan doktorumun benim çok yakın arkadaşım olması hayatımdaki en büyük şansım oldu. Doktorum estetikten hoşlanmayan bir estetik cerrah olduğu için çok doğru engellemiştir beni.

  Berna Laçin göğüslerini yaptırdı #4

  "GÖĞÜSLERİMİ YAPTIRDIM"

  Kırk yaşıma kadar hep engel oldu bana. En sonunda bir gün, 'Çok mu güzelim de bana hiçbir şey yaptırtmıyorsun' dedim. O da bana, 'Herkes o kadar kendisiyle oynuyor ki yakında kırk yaşında bir kadın nasıldı anımsayamayacağız, seni örnek model olarak saklıyorum' dedi. Mostralık saklıyormuş yani. Ama sonra göğüslerimi yaptırdım. Onda anlaştık. Yaşla birlikte vücudun şekline göre bir karar verdik ve çok memnun kaldığım bir sonuç elde ettik."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir