Petrol
112.28
0.10%
Euro
17.3491
-0.22%
Dolar
16.5882
-0.30%
Altın
970.8
-0.23%
Borsa
2402
-3.55%
Bitcoin
340.085
-0.60%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C

  Beyaz Türkler'in yeni mekanı Yunan Adaları

  Her yaz ünlü isimlerin akın ettiği Türkbükü'ndeki lüks mekanlar bu yaz adeta sinek avlıyor.
  • 12.07.2013 - 13:32
  Beyaz Türkler'in yeni mekanı Yunan Adaları

  Beyaz Türkler in yeni mekanı Yunan Adaları #1

  Yaz geldi sahiller şenlendi. Ancak bu yaz Türkiye'nin ünlü tatil beldesi Bodrum'un boynu bükük kaldı. Her yaz Beyaz Türkler'in akın ettiği Bodrum Türkbükü'ndeki Maça Kızı, Maki, Casita, Shipa A Hoy ve Divan gibi mekanlar, adeta kuş uçmaz kervan geçmez bir hale döndü.

  BEYAZ TÜRKLER SEYİR DEFTERİ

  Türkbükü'nü ikiye bölen köprünün sağ tarafındaki halk plajları dolup taşarken, sol tarafta kalan ünlü isimlerin uğrak mekanlarının yer aldığı mekanların beachleri sinek avlar bir görüntü sergiledi. Plajlarda suşi yiyen, gecelerde köpük partilerine katılan sosyetikler, adeta sırra kadem bastı. Beyaz Türkler, Bodrum'u terk etti. Lüks tekneleriyle Yunan Adaları'na açılan ünlü isimlerden bazıları, günübirlik Kos ve Midilli'ye gidip, gözlerden uzak kalmayı tercih etti. Kimileri de Ege'nin sessiz koylarında mavi yolculuğa çıktı.

  Takvim'in haberine göre, Bodrum'un sosyetik mekanları, kuş uçmaz kervan geçmez hale geldi. Birçok ünlü yatıyla Ege koyları ve Yunan Adaları'na gitti. Tekne izleme sistemi de yat yoğunluğunu pembe noktalarla gösterdi. Haritaya göre zenginler Kos, Rodos ve Kalimnos'a demirlemişti.

  BODRUM ORTA DİREK VATANDAŞA KALDI

  Beyaz Türkler'in kaçtığı Bodrum orta direk vatandaşa kaldı. Türkbükü sahillerini dolduran vatandaşlar, gönüllerince tatil yapıp denizin ve güneşin tadını çıkartırken, lüks mekanların yer aldığı bölüm sessizliği ile dikkat çekti. Mekanların boş kaldığını gören vatandaşlar, 'Nerde bu millet?' diye sorarken; ünlü isimlerin Yunan Adaları ve Ege'nin sessiz koylarını tercih ettiği anlaşıldı. Zenginler tekne izleme sistemine takıldı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir