Euro
9.9624
-0.74%
Dolar
8.3749
-0.75%
Altın
487.66
-0.93%
Borsa
1.399
0.47%
Bitcoin
332.950
-4.32%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C

  Blake Lively bir kümes dolusu çocuk istiyor

  Blake Lively, eşi Ryan Reynolds ile 'bir kümes dolusu' çocuk istediklerini söyledi.
  • 14.08.2014 - 12:28
  Blake Lively bir kümes dolusu çocuk istiyor

  Blake Lively

  Marie Claire dergisinin İngiliz edisyonuna kapak olan 27 yaşındaki oyuncu Blake Lively, 2 yıl önce evlendiği aktör Ryan Reynolds ile mutlu bir hayatı olduğunu anlattı.

  Ryan Reynolds, Blake Lively ile ilişkisi başlamadan 1 yıl önce Scarlett Johannson ile olan evliliğini bitirmişti. Kocasının hiçbir kötü alışkanlığının olmadığını söyleyen 27 yaşındaki yıldız, evin bütün işlerini kendisinin yaptığını itiraf etti.

  "EV İŞİ YAPMAYI ANNEMDEN ÖĞRENDİM"

  "Ben küçükken annem her şeyi kendi elleriyle yapardı. Ben de bütün bildiklerimi ondan öğrendim. Annem çiftlikte büyümüş. Koskoca bir evi çekip çevirmeyi küçük yaşta öğrenmiş. Annem de babam da tek başına bir evi çekip çevirebilecek insanlardır."

  "SEKS İŞÇİLİĞİ BİR SEÇİMDİR"

  Lively, yakında "A Path Appears" isimli yeni bir diziye başlayacak. Dizide bir hayat kadınını canlandıracağını söyleyen oyuncu, "Kimse adına konuşamam ama bence Amerika'nın çoğunluğu böyle düşünüyor; seks işçiliği bir seçimdir. Eğer bir kadın kendini satıyorsa, bu onun seçimidir" dedi.

  "BİR KÜMES DOLUSU ÇOCUK İSTİYORUZ"

  "Ryan ile bir haftadan fazla birbirimizi görmediğimiz olmadı" diyen Lively, "Kocam ile bir kümes dolusu'çocuk istiyoruz. Onu mutlu etmek çok kolay. Açıkçası tek istediği bir kap çikolata soslu dondurma!" diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir