Petrol
76.48
-0.89%
Euro
19.6768
0.45%
Dolar
18.6361
0.02%
Altın
1.071
0.09%
Borsa
4856
0.60%
Bitcoin
325.424
2.36%
15ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 15 C
  Bülent Ersoy: Ajda bunadı - izle

  Bülent Ersoy: Ajda bunadı - izle

  Bülent Ersoy, Ajda Pekan için, şimdi de 'Şeker kamışı gibi sağa, sola sallanıyor. Dans bile edemiyor artık' dedi.
  • 14.09.2013 - 09:42

  Bülent Ersoy: Ajda bunadı - izle #1

  Maçka Küçükçiftlik Park'ta sahne alan Bülent Ersoy programı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.Ajda Pekkan'ın kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduğu hatırlatılan Ersoy "Hanımefendinin oraya kadar zahmet etmesine gerek yoktu. Bildiğim kadarıyla bacakları hasta. Yazık oldu. Oraya kadar gitmeseydi keşke. Koridorlar da epey uzundur. Avukatına talimat verseydi 'Ben bu kişiden rahatsızım, konuştuklarından rahatsızım. Onun için hakkımı aramanızı rica ediyorum' deseydi. Avukat bunu gayet kolay halledebilirdi. Ama o gidip şov yapmayı tercih etmiş. Bence hiç mahsuru yok. Yazık oldu, yoruldu. Şeker kamışı gibi sağa, sola sallanıyor. Dans bile edemiyor artık" dedi.

  Bülent Ersoy: Ajda bunadı - izle

  'SÖZLERİ YAŞTAN DOLAYI UNUTTU'

  Bület Ersoy 'Ajda Pekkan'ın son konserinde playback yaptığı ve sözleri unuttuğu konuşuluyor, ne diyeceksiniz' sorusuna ise "Bazı şarkılarda onu yapabilir. Şimdi hakkını yemek olmaz. Çünkü Ajda Hanım diğer artistlerden artı olarak şan eğitimi aldı. O eğitim sayesinde istediği gibi yorulmadan okuyabilir. Onun için bu konuda ona haksızlık edemezsiniz. Ben zaten musikiyi bilen bir insan olarak haksızlık etmem. İpi boğazıma da geçirseler ben edemem. Çünkü o okur. Sözleri unutma konusu ise yaştan olsa gerek" diyerek yanıt verdi.

  'MAYOYU GİYMİŞ AMA...'

  Süperstar'ın sahne performansını eleştiren Diva "O mayoyu giymiş ama dans yok, bir şey yok. Oturduğu yerde şeker kamışı gibi sağa sola sallanıyor. Sahnede çok efeliydi. Tabii artık 70 yaşında bir hanım. Yaşını da tam bilmiyorum gerçi ama benden büyüktür. Ayrıca siz dediniz bana 'şarkının sözlerini unuttu' diye. Bir insan neden şarkı sözünü unutur? Bunama alametidir bunlar..." dedi.


  Görüş Bildir