Petrol
111.67
2.35%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
484.478
1.63%
14ºC
İstanbul
Açık 14 C

  Bülent Ersoy Yıldırım Mayruk defilesinde konuştu

  Ersoy 40 derece ateş ile katıldığı defilede açıklamalarda bulundu.
  • 22.11.2013 - 01:22
  Bülent Ersoy Yıldırım Mayruk defilesinde konuştu

  Bülent Ersoy Yıldırım Mayruk defilesinde konuştu #1

  Bülent Ersoy 40 derece ateşle Yıldırım Mayruk defilesine katıldı. Ersoy öncelikle yıllarca kendisini giydiren Yıldırım Mayruk defilesi için "Hakikaten çizgiler rüya gibiydi, dikişlerde jilet gibiydi. Değerli ustadan da beklenen netice buydu" yorumunda bulundu. Ersoy "Birkaç tanesini çok beğendim, show programımda giymek için rica edeceğim sayın hocadan, inşallah bende onu iyi taşıyabilirim" dedi. 40 derece ateşle defileye katıldığını söyleyen Ersoy siyah kostümü ve büyük şapkasıyla ilgi odağı oldu.

  ÜZERİMDEN SPEKÜLASYON YAPILIYOR

  Her giydiği kıyafetin olay olduğunu söyleyen Bülent Ersoy, 'Son zamanlarda üzerimden spekülasyon yapanlarda oluyor. Onun cevabını pazar akşamı show programımda vereceğim. Bütün basın müntesibi arkadaşlarım gerçekleri öğrensinler hem de efkar-ı umumiye de gerçeklerin ne olduğunu anlasınlar diye. Tabii dilin kemiği yok, herkes bir şey konuşuyor ama ispatlar dahilinde konuşmak, somut verilerle konuşmak, çok daha doğru olur' dedi.

  Bülent Ersoy'un pantolonu canlı yayını karıştırdı

  SHOW ABARTI İSTER 

  Ersoy 'Show farklı bir şey, orada giydiğimiz kıyafleri herkes giyemez biraz abartı ister. O kirpikler çok uzun diyorlar. Ben de biliyorum çok uzun ama o sahne öyle istiyor, ben öyle görüyorum. Hiçbir şey yapmasam dahi konuşturabiliyorum ya önemli olan o. Her hafta beni konuşuyorlar ve benim yüzümden insanlar sabah programlarında ve gazetelerde ekmek yiyor" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir