Euro
15.2939
0.33%
Dolar
13.4410
0.12%
Altın
796.2650
0.06%
Borsa
2,042.08
3.14%
Bitcoin
569.046
-1.58%
2ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 2 C
  Bülent Ersoy'dan Erdoğan'a övgü dolu sözler - izle

  Bülent Ersoy'dan Erdoğan'a övgü dolu sözler - izle

  Erdoğan'lı soru gelince masayı yumruklayıp ÖVGÜLER YAĞDIRDI..
  • 06.10.2012 - 03:20

  Bülent Ersoy dan Erdoğan a övgü dolu sözler - izle #1

  Eğlence merkezi işletmeciliğinden magazin gazeteciliğine adım atan İzzet Çapa SKY Türk ekranlarında televizyon programına başladı. Çapa'nın yeni programının konuğu ise ünlü sanatçı Bülent Ersoy oldu.

  YUMRUĞUNU MASAYA VURDU

  Çapa, sözü dönüp dolaştırıp Başbakan Erdoğan ve siyasete getirince Bülent Ersoy soruyu masaya yumruğunu vurarak yanıtladı.

  ERDOĞAN'A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

  Başbakan Erdoğan'dan övgüyle bahseden Ersoy, Tayip Erdoğan 'ı çok beğendiğini ve Cumhurbaşkanı olmasını istemediğini söyledi.

  Ersoy Erdoğan için şunları söyledi;

  "Tam bir lider edasında... Böyle vurduğu yerden ses getiriyor. Dönek değil. Bir lafı söyleyip ondan sonra 'Ay öyle demek istemedim de ' demiyor. 'Dedim yine diyorum ' diyor. Bir de hafif efe. Efeliği de var. Ve aslan gibi yani. Ben çok beğeniyorum. Lider vasıflı. Herkes lider vasıflı olamaz."

  Öte yandan Başbakan Erdoğan'ın Köşk'e çıkacağına dair haberler üzerine, kendisinin Cumhurbaşkanı olmasını istemediğini belirten Bülent Ersoy, "O Cumhurbaşkanı olursa, Cumhurbaşkanlığı pasif bir görevdir. Cumhurbaşkanı olursa, yerine başka biri gelecek. Ancak yerine gelen kişi güdümlü olacak, onun talimatlarını uygulayacak." dedi.

  İŞTE O ANLAR!..

  Bülent Ersoy dan Erdoğan a övgü dolu sözler - izle #2


  Görüş Bildir