Euro
10.8322
-0.17%
Dolar
9.3033
-0.29%
Altın
529.62
-0.04%
Borsa
1.43
0.86%
Bitcoin
594.500
3.95%
14ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 14 C

  Burak Sergen, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı

  28 yaş küçük eşi Nihan Ünsal tarafından ihanete uğrayan Burak Sergen, sessizliğini bozdu.
  • Haber Merkezi
  • 07.10.2021 - 13:14
  • Güncelleme : 07.10.2021 - 13:27
  Burak Sergen, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı

  Nisan ayında koronovirüse yakalanan ve 46 gün boyunca tedavi gören 'Sadakatsiz' dizisinin 'Haluk Güçlü'sü Burak Sergen'i, dört ay önce evlendiği eşi Nihan Ünsal aldattı.

  28 YAŞ KÜÇÜK EŞİ ALDATTI

  Kendisinden 28 yaş küçük eşinden şüphelenen ve peşine dedektif takan Sergen, ihaneti belgeledi. Ortaya çıkan yasak aşk görüntülerin ardından ünlü oyuncu, eşiyle yer aldığı fotoğrafları Instagram hesabından sildi; Nihan Ünsal ise sosyal medya hesaplarını kapattı.

  Ünsal'ın, İzmirli iş insanı Özer Kocer ile aşk yaşadığı iddia edildi. Kısa bir süre sonra da Ünsal ile Kocer'in el ele fotoğrafları basına yansıdı.

  Yaşananların ardından Burak Sergen, avukatı aracılığıyla sosyal medya üzerinden yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada şöyle denildi:

  "HERKES ŞAŞIRDI"

  "Müvekkilim Burak Sergen'in üç yıllık nişanlılık süresinden sonra 03.06.2021 tarihinde derin bir sevgi ve güven hissiyle evlendiği Nihan Ünsal Sergen ile ilgili 05.10.2021 tarihinde yazılı, görsel ve sosyal medyada çıkan haberler ve görsel medyada yayınlanan fotoğraflar, müvekkilim ve yakın çevresinde şaşkınlık ve şok etkisi yaratmıştır.

  "DAHA HASTALIĞIN ETKİSİNİ ATLATAMADI"

  Bilindiği üzere kısa bir süre önce ağır derecede Covid geçirerek uzun bir tedavi sürecinden çıkan ve derhal rol aldığı dizinin çekimlerine, işine dönen müvekkilim henüz rahatsızlığının verdiği etkiyi bile atamamışken, çok güvendiği ve aşkla bağlı olduğu eşi Nihan Ünsal Sergen'in yazılı ve görsel basına yansıyan ihanet görüntüleri ile sarsılmış, derin bir hayal kırıklığı ve üzüntüye gömülmüştür.

  "HUKUKİ İŞLEM BAŞLATILDI"

  Elbette ki müvekkilim bu ihanet karşısında gereğini yaparak boşanma davası başta olmak üzere ilgili tüm hukuki süreci bugünden itibaren başlatmıştır.

  Bu olay sebebiyle; müvekkilim iyi günde, kötü günde her daim yanında olan, onu sevgi ve hayranlıkla takip eden ve yaşanan son derece çirkin bu son durumdan üzüntü duyan tüm yakınları, sevenleri ve kamuoyunu bilgilendirme gereği duymuş bulunmaktayız. Saygılarımızla... Burak Sergen vekili Av. Uğur Sıtkı."

  Burak Sergen, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı #1

  Burak Sergen, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı #2

  Burak Sergen, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı #3

   

  Burak Sergen, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı #4

  Burak Sergen, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı #5

  Burak Sergen, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı #6


  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir