Petrol
85.32
-2.13%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
364.031
-0.19%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C
  Burak Yılmaz’ın kardeşi Manolya evlendi - Tıkla İzle

  Burak Yılmaz’ın kardeşi Manolya evlendi - Tıkla İzle

  Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz’ın kız kardeşi Manolya Yılmaz işadamı Oktay Başaran ile evlendi.
  • 25.05.2013 - 12:01

  Burak Yılmaz’ın kardeşi Manolya evlendi - Tıkla İzle #1

  Mardan Palace Hotel'de gerçekleşen muhteşem düğünde Futbol ve iş camiasından bir çok saygıdeğer isim yer aldı. Manolya Yılmaz ve Oktay Başaran'ın mutluluklarını sevenleri twitter aracılığı paylaştı.

  KOMŞUSUYLA EVLENDİ

  Aytoç A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Oktay Başaran ile Manolya Yılmaz'ın komşuluk ilişkisiyle başlayan aşkı, dün gece Mardan Palace Otel'de gerçekleşen muhteşem düğünle taçlandı. Başaran ve Yılmaz aileleri, davetlileri lüks otelin kapısında karşıladı. Yaklaşık 800 davetlinin katıldığı düğünde futbol, siyaset ve televizyon dünyasının tanınmış isimleri yer aldı. Sunucu Ece Erken ile futbolcular Necati Ateş, İsmail Köybaşı, Selçuk Şahin, Serkan Balcı ve Doğan Kaya da yakın arkadaşı Burak Yılmaz'ı yalnız bırakmadı.

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

  Burak Yılmaz'ın kardeşi Manolya evlendi

  Burak Yılmaz’ın kardeşi Manolya evlendi - Tıkla İzle #2

  BURAK'IN GÖZLERİ DOLDU

  Burak Yılmaz'ın eniştesine teslim ettiği kız kardeşi, damatla otel lobisine inerek alkışlar eşliğinde nikah masasındaki yerini aldı. Muratpaşa Belediye Başkanı CHP'li Süleyman Evcilmen'in kıydığı nikahta ünlü futbolcu Yılmaz, damat Başaran'ın nikah şahidi oldu. Genç çiftin nikahını kıyan Başkan Evcilmen, evlilik cüzdanını Manolya Yılmaz'a vererek mutluluklar diledi. Duygusal anlar yaşayan Burak Yılmaz'ın, kardeşine uzun süre sarıldıktan sonra gözleri doldu.

  Burak Yılmaz’ın kardeşi Manolya evlendi - Tıkla İzle #3

  ENİŞTEYE ÖVGÜ

  Kardeşinin nikahının kıyılmasının ardından açıklamada bulunan yıldız futbolcu Burak Yılmaz, "Benim canım ciğerim bir tanecik kardeşim bugün dünya evine girdi. Onun adına çok mutluyum, çok huzurluyum. Aslan gibi birisiyle evlendi. Oktay Başaran kardeşimize emanet ettim kardeşimi. O yüzden ikisinin adına çok mutluyum. Bir yastıkta kocasınlar, ömür boyu mutlu olsunlar. İnşallah mutlu huzurlu bir yaşam sürerler" temennisinde bulundu.

  Burak Yılmaz, "Size ne zaman sıra gelecek?" sorusuna, ise "Bana çok zor" cevabını verdi.


  Görüş Bildir