Euro
15.2998
0.38%
Dolar
13.5907
0.84%
Altın
794.2800
-0.85%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
517.812
2.04%
-1ºC
İstanbul
Çok bulutlu -1 C

  Burcu Esmersoy: Ne diyorsunuz canlı yayındayım

  Spor spikeri Burcu Esmersoy, Cem Yılmaz'la yaşadığı bir anısını anlattı.
  • 08.08.2012 - 16:43
  Burcu Esmersoy: Ne diyorsunuz canlı yayındayım

  Burcu Esmersoy: Ne diyorsunuz canlı yayındayım #1

  Unspoken Mag'in güç teması üzerine kurulan ağustos sayısının kapak olan Burcu Esmersoy, canlı yayında yaşadığı en ilginç anı anlattı:

  ''Hayatınızdaki en komik insan kim diye sorsalar; Cem Yılmaz derim. Cem Yılmaz Ntv Spor'a geldiği zaman komik bir şey olmuştu. Ntv Spor ve Ntv yayınları bazen aynı zamana denk gelebiliyor ve tek bir stüdyodan yayın yapılıyordu. Cem Yılmaz da 'Not Defteri' programına konuktu. Onlar da o sırada canlı yayındalardı. Atıyorum program 8'de başlıyorsa benimde 8'i çeyrek geçe Ntv Spor bülteni sunmam lazımdı. Ben de onlara arkam dönük bir şekilde bülten sunuyordum. İlk haberi sundum gayet rahattım ama ben işimi sunarken sadece ona konsantre olurum. Konsantrasyonumu bozacak şekilde arkadan bana müdahale vardı! Benden bahsediliyor ve yüksek sesle konuşuluyordu ama algıda seçicilik olduğu için adımı duyuyordum. Ne konuşuluyor diye dinledim ama en son Cem bana arkadan bir şeyler söylüyordu ve ona gülmemem gerektiğini bildiğim halde yayına çıktığım anda haberi gülümseyerek sunmaya başladım.

  "NE DİYORSUNUZ CANLI YAYINDAYIM"

  Hala arkamdan konuşuyordu ve bir noktadan sonra izleyiciye arkamı dönüp "Ne diyorsunuz, canlı yayındayım" filan dedim. Herhalde araştırsalar izleyiciye arkasını dönen tek spiker benimdir. Çok utanıyorum ama artık bir noktadan sonra susturmam gerekiyordu. Çok komik bir anıydı; onu hiçbir zaman unutmayacağım.''


  Görüş Bildir