Burcu Esmersoy: O sırada masaj yaptırıyordum

Burcu Esmersoy: O sırada masaj yaptırıyordum

İstanbul Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından dün yapılan ve 45 kişinin gözaltına alındığı 160 bin CD'nin ele geçirilen operasyonla ilgili emniyet müdürlüğüne çağırılan ünlü sunucu Burcu Esmersoy, Aramızda Kalsın'a konuyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

'BEN MASAJ YAPTIRIYORDUM'

Esmersoy; "Emniyete soruşturmaya yardımcı olmam amacıyla davet edildim. Tanık sıfatıyla yani şüpheli sıfatıyla değil. Benim kullanmadığım bir telefon vardı. Ona gelen bir mesaj var. 'Oscar adayları filmlerimiz geldi' gibi tanıtım amaçlı bir mesaj. Bu mesaj ve telefon polisin kayıtlarında olduğu için ifademe başvurulmak üzere davet edildim. Öncesi çok ilginç asıl. Sabah spora gittim, çıktım. Sonra masaj yaptırıyordum ve masaj yaptırırken internetten de film seyrediyordum. O sırada sürekli telefonum çalıyor açmıyorum. Sonra Nazlı Öztarhan aradı. Bize Anadolu Ajansı'ndan bir haber geldi. Korsan CD operasyonunda adın geçiyor hayırdır dedi. Şaşırıp kaldım. Sonrasında da emniyette ifademi verdim. Başıma gelen trajikomik bir olay. Bu yapılan operasyon ders alınması için iyi oldu" açıklamasını yaptı.

'DİNİMİ KİMSE DEĞİŞTİRTEMEZ'

Sami Kresepi ile ne zaman evleneceğine yönelik sorulara cevap olarak Esmersoy, gezip tozmaktan düğün sezonun kaçırdıklarını ve düğünün önümüzdeki yıl olabileceğini söyledi. Yurtdışında evlenmek istediğini söyleyen güzel sunucu medyada çıkan din değiştirme haberleriyle ilgili de 'bana kimse dinimi değiştirtemez' cevabını verdi.

Sami Kresepi'yle nasıl tanıştıklarını da anlatan Burcu Esmersoy, sevgilisinin bakışlarıyla eridiğini, yakışıklı olmasının kendisi için önemli olmadığını dile getirdi.

'ACUN'DAN BAŞKASIYLA ÇALIŞMAM'

Yeni sezonda spor spikerliğinin dışında yeni bir projesi olmadığını anlatan Esmersoy, Acun Ilıcalı'dan başka bir yapımcıyla çalışmayacağını dile getirdi.