Dolar
7.3442
0.1445%
Euro
8.6922
0.5832%
Altın
1929.99
0.728%
Borsa
1118.06
0.3482%
G. Altın
455.687
0.8038%
Bitcoin
84600.22
0.0355%
26ºC
İstanbul
Güneşli 26 C
  Burcu Esmersoy'u aldatan sevgili Cem Alper

  Burcu Esmersoy'u aldatan sevgili Cem Alper

  Burcu Esmersoy'un aldatılma öyküsünün perde arkası!
  • 29.01.2013 - 08:13
  Burcu Esmersoy'u aldatan sevgili Cem Alper

  Burcu Esmersoy u aldatan sevgili Cem Alper #1

  Geçtiğimiz günlerde programına Celal ile Ceren filminin oyuncusu Ezgi Mola'yı konuk eden Burcu Esmersoy, erkek-kadın ilişkilerine değindi, konuyu ayrılık olaylarına getirdi. Esmersoy'un, isim vermeden anlattığı 'küpeli' aldatılma öyküsündeki 'erkek arkadaşı'nın kim olduğu merak konusuydu.

  ALDATAN SEVGİLİ CEM ALPER

  Habertürk'ten Zafer Akbaş'ın haberine göre, Esmersoy'u aldatan sevgilinin Cem Alper olduğu öğrenildi. Alper, bu olaydan sonra kendini affettirmek için Esmersoy'a evlilik teklif etti, ancak reddedildi

  BİR AVUÇ KÜPE

  Ünlü sunucu Burcu Esmersoy geçen hafta bir televizyon programında nasıl ihanete uğradığını anlattı. Erkek arkadaşının evinde küpelerini unuttuğunu söyleyen Esmersoy, sözlerine şöyle devam etti: "Küpelerimi almak için eve gittiğimde temizlik işleriyle uğraşan hanımefendiye, 'Küpemi unutmuşum' dedim. O da 'Var var, buldum' dedi. Bir avuç küpeyle geldi. Küpelerin hiç biri de benim değildi!"

  BURCU ESMERSOY CEM ALPER FOTOĞRAFLARI 

  YAKALANINCA İTİRAF ETTİ

  Burcu Esmersoy u aldatan sevgili Cem Alper #2Burcu Esmersoy'un anlattığı ihanet olayındaki 'erkek arkadaşı'nın eski sevgilisi Cem Alper olduğu ortaya çıktı. Alper, sık sık Esmersoy'a ihanet etmiş, küpe yakalama olayıyla da itiraf etmek zorunda kalmış. Aldatılan Burcu Esmersoy, olayın ardından Survivor'ı sunmak için Dominik'e gitmişti.

  Kendini affettirmek isteyen Alper de Skype aracılığıyla Esmersoy'a evlenme teklif etmiş, ama reddedilmişti.

   

  Burcu Esmersoy ile Cem Alper iki sene önce Çeşme'de birlikte tatil yapmış ve objektiflere sahilde öpüşürken yakalanmıştı...

  Burcu Esmersoy u aldatan sevgili Cem Alper #3

  Görüş Bildir