Euro
8.9308
-0.77%
Dolar
7.3517
-0.71%
Altın
438.58
-0.73%
Borsa
1.545
0.32%
Bitcoin
234.749
-6.10%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C
  Çağla Büyükakçay'ın akıl hocası Fatih Terim

  Çağla Büyükakçay'ın akıl hocası Fatih Terim

  Çağla Büyükakçay'ın tarihi başarısında, deneyimli teknik adam Fatih Terim'in de payı olduğu ortaya çıktı.
  • 30.04.2016 - 10:01

  İstanbul Cup’la tarihteki ilk WTA tekler şampiyonluğumuzu getiren Çağla Büyükakçay, yıllar süren çalışmasının ödülünü aldı. Milli tenisçi, turnuva öncesi görüştüğü Fatih Terim’i de andı: "Maç stresini yönetme konusunda ondan tüyo aldım"

  Çağla Büyükakçay ın akıl hocası Fatih Terim #1

  "İKİMİZ DE ADANALIYIZ KAN ÇEKİYOR"

  "Şampiyonluk sonrası tanıdığım tanımadığım birçok ünlü isimden tebrik aldım. Arda Turan'ın paylaşımını çok beğendim. Hülya Avşar bizzat aradı, Fatih Terim aradı. Fatih hocam beni zaten takip ediyor, şampiyonluktan önce de görüşüyorduk. "Kızım çok duygulandım. Mutlu olduk" dedi. Hocama daha önce, 'Tenis, futbol fark etmez. Bu işin mental yanı var. Bana ne tavsiye edersiniz' diye sormuştum. Yanına gitmiştik. Ziyaret etmiştik. İkimiz de Adanalıyız, kan çekiyor.

  Şampiyon tenisçi Çağla Büyükakçay

  "İLK GÜN ŞOKA GİRDİM"

  Finalden sonra inanılmaz bir duygu boşalması yaşadım. Her gün bir şeylerle mücadele ettiğim bir hafta oldu. O yüzden eve girdikten sonra ilk gece ağlamadım. Çünkü hâlâ şoktaydım, 'Ne yaşadık biz' diye düşünüyordum. Neler olduğunu gelen mesajlardan ve televizyonda başarılarımdan bahsedilmesiyle anladım, Orada 'Dank' etti ve annemle beraber ağladık.

  Çağla Büyükakçay şampiyon oldu VİDEO

  Çağla Büyükakçay İstanbul Cup'ta finalde VİDEO

  Çağla Büyükakçay ın akıl hocası Fatih Terim #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir