Dolar
7.2644
0.4952%
Euro
8.6023
-0.1172%
Altın
2049.57
-0.662%
Borsa
1034.4
0%
G. Altın
482.298
0.5986%
Bitcoin
85975.03
0.4827%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C

  Can Tanrıyar: Bana yapılan büyük terbiyesizlik

  Ünlü televizyoncu Can Tanrıyar 'Petek Dinçöz'ün annesiyle ilgili aşk' iddialarına ateş püskürdü.
  • 21.01.2013 - 17:08
  Can Tanrıyar: Bana yapılan büyük terbiyesizlik

  Can Tanrıyar: Bana yapılan büyük terbiyesizlik #1

  Ünlü televizyoncu Can Tanrıyar Show Tv ekranlarında Saba Tümer'in sunduğu programa canlı yayın konuğu oldu. Programdan önce gerçekleştirilen röportajda herkesin merak ettiği 'Petek Dinçöz'ün annesiyle ilgili aşk' iddialarına yanıt veren Tanrıyar, yaşananları dramatik olarak yorumladı.

  "HER ŞEY PETEK'TEN ÖNCE OLDU"

  Yıllar önce gittiği bir barda kendisine bir not bırakıldığını anlatan Tanrıyar, her şeyin bir peçeteye yazılan telefon numarasıyla başladığını söyledi. Tanrıyar yaşananları şu şekilde özetledi:

  "Petek'le tanışmadan önce bir bardaydım. Bir garson gelerek bir kızın benimle tanışmak istediğini söyledi. Stantta iki kız duruyordu. Birini tanıyordum. 'Can ne haber benim arkadaşım seni çok beğeniyor ve seninle çıkmak istiyor' dedi. Bende 'Burada konuşulacak şey değil' dedim. Diğer kız ise bana telefon numarasını bırakarak gitti.

  "NOT TAŞINIRKEN ORTAYA ÇIKTI"

  Numaranın olduğu peçete benim cebimde kaldı, ama hiç aramadım. Bir hafta sonra da biz Petek'le tanıştık. Bir süre sonra ise eve çıkmaya karar verdik. Taşınırken bu not ortaya çıktı. Petek telefonunu aldı ve numarayı yazdı. Numarayı yazınca pat diye 'Annem' ismi çıktı."

  "TERBİYESİZLİK BU"

  Banttan verilen röportajın ardından bu konu hakkında yapılan çirkin haberlere isyan eden Tanrıyar, "Çok çirkin bir izlenim yaratıyorlar. Böyle bir şey olabilir mi? Bunu gündeme getirmek terbiyesizliğin daniskasıdır. Ben eğer bunlara cevap vermezsem zor duruma düşüyorum' dedi. 'Arkadaşlarım 'Ooo annesiyle de ha!' demeye başladılar. Oha yani. Bunları konuşmazsam üstümde böyle bir dalga kalacak' ifadelerini kullanan Tanrıyar, "12 yıl sonra sanki Petek'in annesiyle beraber olmuşum gibi yansıtıyorlar. En büyük terbiyesizlik bu" şeklinde konuştu.

  "PETEK BENİM İÇİN ÖLDÜ"

  Bu zamana kadar yaşananların Petek Dinçöz ve ailesi tarafından planlandığını belirten Can Tanrıyar, eski eşinin estetikli hallerini ise sert bir dille eleştirdi. Petek Dinçöz'ü tanıyamadığını belirten Tanrıyar; "Petek Dinçöz öldü benim için. O artık eski Petek değil. Ben eski Petek'e aşıktım şimdi karşımda Petek değil Didem duruyor. Ben Petek'i tanıyamıyorum ne olmuş ona her tarafında estetik var. Petek böyle bir şey yaptırmazdı. Dudaklarını göğüsleri şişirtmezdi. Oysa ne kadar güzeldi estetiğe ne gerek vardı" dedi.

  Görüş Bildir