Euro
9.5547
0.4%
Dolar
7.8775
0.2%
Altın
466.15
0.87%
Borsa
1.322
-0.26%
Bitcoin
150.449
0.91%
12ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 12 C

  Cansu Dere kendini kedilere adadı

  Ünlü oyuncu ve manken Cansu Dere'nin oturduğu semtteki kedileri kısırlaştırdığı ortaya çıktı!
  • 21.10.2013 - 13:58
  Cansu Dere kendini kedilere adadı

  Cansu Dere kendini kedilere adadı #1

  Uzun zamandır aşktan yana yüzü gülmeyen Cansu Dere, kendisini sokak hayvanlarına adadı. Ünlü model; önceki gün Rumelihisarı'ndaki bir veterinerden çıkarken objektiflere takıldı. Herkes Cansu Dere'nin buraya köpeği için geldiğini zannederken; gerçek sonradan anlaşıldı. Söylenenlere göre Dere, kendisini bir süredir oturduğu semtteki kedilere adadı.

  ESPRİ KONUSU OLDU

  Rumelihisarı'nda gördüğü hemen hemen her kediyi alıp yine bu semtteki bir veterinere götüren Cansu Dere, sokak kedilerinin aşılarını yaptırıyor. Dere, veterinere götürdüğü her kediyi de kısırlaştırmayı ihmal etmiyor. Komşularının da takdirle karşıladığı Cansu Dere için; "En ünlü hayvan dostlarımızdan Panter Emel out, Panter Cansu in oldu" esprileri yapılıyor.

  SÜREKLİ VETERİNERDE

  Aylardır gizli gizli Rumelihisarı'nda bulunan bir veterinere gittiği ortaya çıkan Cansu Dere, önceki gün buradan çıkarken ilk kez objektiflere takıldı. Karşısında gazetecileri gören ve tek kelime etmeyen Dere, şaşkınlığını gizleyemedi.

  KISIRLIK 2'YE BÖLDÜ

  Sokak kedilerinin kısırlaştırılması için birçok kampanya düzenlense de; bazı hayvan dostları bu konuya şiddetle karşı çıkıyor.
  Gördüğü her sahipsiz kediyi veterinere götürüp kısırlaştıran Cansu Dere'ye de hayvansevenlerden nasıl tepkiler geleceği merakla bekleniyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir