Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
457.371
-8.70%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C

  Cem Davran: Akille makille uğraşamam

  Cem Davran, akil insanlar üzerine ilginç açıklamalar yaptı.
  • 11.04.2013 - 08:40
  Cem Davran: Akille makille uğraşamam

  Cem Davran: Akille makille uğraşamam #1

  Habertürk ekranlarında yayınlanan Söz Sende programına konuk olan oyuncu Cem Davran, son günlerin en çok konuşulan konularından olan Akil İnsanlar Heyeti'yle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

  "AKİLLE MAKİLLE UĞRAŞAMAM"

  Halkı güvenilmez bulduğunu belirten Cem Davran, hükümetin terörün çözümü için belirlediği Akil insanlar Heyeti için kendisine teklif gelmediğini belirtti. Teklif gelmesi halinde bunu kabul etmeyeceğini de belirten Davran buna gerekçe olarak da, "Açıkcası ömrümün kalan günlerini de yok akildi, makildi, öyle şeylerle geçiremem. Bu duygudayım şu an. Umarım değişmez." ifadelerine yer verdi.

  "TÜRKİYE SONSUZA KADAR SAĞ KALACAK"

  "Tüm düşüncelerimi açıklayan şey şudur: Bu ülke ben çocukken sağ bir ülkeydi. Neredeyse 50 yaşındayım, yine sağ bir ülke. Türkiye bence sonsuza kadar sağ bir ülke olacak. Ülkeden beklentilerinizi buna göre kurgulamalısınız" diyen ünlü oyuncu sözlerine şöyle devam etti: "Benim iki tane oğlum var. Bir tanesi 21, diğeri 16 yaşında. Çocuklarımız var, çocuklarımız için bir şeyleri değiştirmeliyiz gibi duygulara geldiğim oldu. Ama ben onu da geçtim açıkcası. 'Baba ben ikinci sınıftan sonra yurtdışında devam etmek istiyorum'lar, 'baba şu olan bitene baksana'lar başlayınca sen de 'Oğlum özgürsün, nasıl istiyorsan öyle yap' demeye başlıyorsun. Bir yandan sen de yaşlanıyorsun."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir