Petrol
109.17
0.06%
Euro
17.6846
-0.80%
Dolar
16.7224
-0.96%
Altın
985.94
-0.62%
Borsa
2535
-0.73%
Bitcoin
359.925
-0.65%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C
  Cem Yılmaz - Dilara Gönder aşk yaşıyor iddiası

  Cem Yılmaz - Dilara Gönder aşk yaşıyor iddiası

  Daha önceden oyuncu, modacı, manken ve şarkıcı gibi birçok sevgilileri olan Yılmaz, bu sefer de spor muhabiri Dilara Gönder'le aşk yaşıyor.
  • 06.01.2016 - 16:32

  Ünlü komedyen Cem Yılmaz bu seferde spor muhabiriyle yakınlaşması yeni aşk mı doğuyor kafaları karıştırdı. Paris Büyükelçisi Hakkı Akil’in doğum gününde ünlü sanatçıları bir araya getirdi. Arnavutköy Eftelya Balık'ta gerçekleşen doğum gününe Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Ceylan Çapa, Şebnem Bozoklar ve Şener Şen katıldı.

  Cem Yılmaz - Dilara Gönder aşk yaşıyor iddiası #1

  DİLARA GÖNDER'LE GELDİ

  Balıkçıda yapılan doğum gününü ilk gelen isim Cem Yılmaz olurken, şaşkınlığını gizleyemedi. Aracından inerken "Siz önceden mi alıyorsunuz haberi" diyerek serzenişte bulunana Yılmaz, spor spikeri Dilara Gönder ile aracının içinde yakalanınca morali bozuldu.

  DİLARA GÖNDER'LE GİTTİ

  Doğum günün en ilginç ayrıntısı ise Yılmaz ve Gönder oldu. Cem Yılmaz ile Etiler'deki evinden birlikte çıkan ve mekana aynı arabada gelen Gönder, bu fotoğraf karesi ile akılları karıştırdı. Mekan içinde samimi oldukları öğrenilen ikili, gece yarısı mekanı terk ederek yine aynı araç ile gözlerden kayboldu.

  CEM YILMAZ'IN SEVGİLİLERİ

  Ünlü komedyen, filmleri ve gösterileriyle olduğu kadar gece hayatındaki hızı ve özel hayatıyla ilgili de gündemden düşmüyor. Adı daha önce birçok ünlü güzelle anılmış, Cansu Dere, Ayşe Hatun Önal gibi isimlerle aşk yaşamıştı.

  Cem Yılmaz'ın aşk hayatı yıllardır magazin basınının ilgi odağında olduğu için aşk yaşadığı isimler hiç unutulmadı: Demet Şener, Sema Şimşek, Deniz Barut, Cansu Dere, Ahu Yağtu (Eşi), Ayşe Hatun Önal, Lal Dedeoğlu, Zeynep Tümerdem, Deniz Akkaya, Selin Toktay, Meltem Hakarar, Elif Dağdeviren..


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir