Euro
9.9256
-1.1%
Dolar
8.3529
-1.01%
Altın
487.68
-0.93%
Borsa
1.4
0.48%
Bitcoin
332.001
-3.43%
31ºC
İstanbul
Açık 31 C

  Cem Yılmaz: Eskiden elele oturanlara sinir oluyordum

  Cem Yılmaz evlenmeden önce gösterisine gelen evlilerin ya da sevgililerin elele oturmalarına sinir oluyormuş.
  • 25.05.2012 - 11:24
  Cem Yılmaz: Eskiden elele oturanlara sinir oluyordum

  Cem Yılmaz: Eskiden elele oturanlara sinir oluyordum #1

  Ünlü komedyen Cem Yılmaz, son oyunu 'CM101MMXI' ile Avrupa turnesini sürdürüyor. Mayıs ayı başında Avrupa turnesine başlayan Yılmaz, gösterisinde ilişkilere ve çiftlere bakışı hakkında da samimi açıklamalarda bulunuyor.

  BEN SAHNEDE TEKTİM

  Türkiye'deki gösterilerinin kameraya alınmaması için oldukça titiz davranan Yılmaz, turnesi sırasında izleyicilerin cep telefonlarıyla oyundan ses ve görüntü kaydı almasına ise ses çıkarmadı. Almanya'da Philharmonie im Gasteig salonunda yapılan gösteriye ait görüntüler böylece internete düştü. Gösterisinde çiftlerle ilgili konuşan Yılmaz, evlendikten sonra kendisini izlemeye gelen çiftlere daha farklı ve olumlu baktığını söyledi. Ünlü komedyen, "Ben de düğün yaptım biliyorsunuz, artık bekar bir insan değilim. Bu tek kişilik bir gösteri... Adam yalnız çıkıyor, izleyenler arasında evliler, sevgililer var. Elele izleyenler var. Eskiden en sinir olduğum onlardı. Çünkü sen yalnızsın, onlar el ele sarılıyorlar... Ama şimdi çok güzel bakıyorum sarılarak oturanlara" yorumunu yaptı.

  AVRUPA'YI SALLIYOR

  Cem Yılmaz'ın Mayıs ayı başında başlayan Avrupa turnesi doludizgin devam ediyor. 4 Mayıs'ta ilk gösterisini Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da sergileyen Cem Yılmaz, sırasıyla İngiltere, Avusturya ve Almanya'nın ardından Belçika ve İsviçre'de sahneye çıkacak. Promore şirketi tarafından yürütülen organizasyona Yılmaz'ın her gittiği şehirde büyük ilgi gösteriliyor, Yılmaz oyunlarını kapalı gişe oynuyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir