Euro
9.7032
-0.14%
Dolar
8.1546
0.27%
Altın
457.35
-0.42%
Borsa
1.417
0%
Bitcoin
491.555
2.18%
6ºC
İstanbul
Açık 6 C

  Cemil Çiçek Duman Grubu'nu kovdurdu mu

  Duman Grubu'nun solisti Kaan Tangöze Altınoluk'ta kaldıkları bir otelden Cemil Çiçek yüzünden kovulduklarını açıklamıştı
  • 11.08.2013 - 09:46
  Cemil Çiçek Duman Grubu'nu kovdurdu mu

  Cemil Çiçek Duman Grubu nu kovdurdu mu #1

  Duman Grubu'nun solisti Kaan Tangöze Altınoluk'ta kaldıkları otele TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in gelerek 'Duman Grubu ile aynı otelde kalmam' dediğini ve bu nedenle otelden kovulduklarını iddia etti. TBMM Başkanı Çiçek bu iddiayla ilgili yaptığı açıklamada 'Bunların hepsi hayal ürünü' derken danışmanı da Çiçek'in Altınoluk'ta otelde değil evde konakladığını söyledi.

  Duman Grubu'nun solisti Tangöze'nin bu iddiası sosyal medyada günün konusu oldu.

  ÇİÇEK: HEPSİ HAYAL ÜRÜNÜ

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek iddialar üzerine hurriyet.com.tr'ye bir açıklama yaparak, "Ben çoluk çocuğumla evimdeydim. Otelle hiçbir ilişkim yok. Bunların hepsi hayal ürünü" dedi.

  "OTELDE DEĞİL EVDE KONAKLADI"

  Hurriyet'e konuşan Çiçek'in Basın Danışmanı Rüçhan Akıncıoğlu da iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti. Akıncıoğlu "TBMM Başkanı Altınoluk'ta otelde değil evde konakladı" dedi.

  "DUMAN GRUBU'NU ÇOK SEVERİM"

  Akıncoğlu, grubun otelden danışmanlar aracılığıyla çıkarıldığı iddiasına karşılık ise "TBMM Başkanı Çiçek'in danışmanı benim. Ben de Ankara'dayım. Üstelik Duman Grubu'nu çok severim. Söyledikleri 'Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk' şarkısı en sevdiğim şarkıdır. Böyle bir şey yapmam söz konusu olabilir mi? İddiaların hiçbiri gerçeği yansıtmıyor" diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir