Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
415.389
2.20%
21ºC
İstanbul
Çok bulutlu 21 C
  Chloe Loughnan: Serdar babamdan büyük

  Chloe Loughnan: Serdar babamdan büyük

  Serdar Ortaç'ın İrlandalı nişanlısı Chloe Loughnan'dan samimi açıklamalar...
  • 27.11.2013 - 16:33

  Chloe Loughnan: Serdar babamdan büyük #1

  Ünlü popçu Serdar Ortaç'ın İrlandalı nişanlısı Chloe Loughnan, Hafta Sonu dergisine bilinmeyenlerini anlattı. Serdar Ortaç'la ilişkilerinin çok iyi gittiğini belirten Chloe Loughnan, evlilik sorularını yanıtladı.

  İşte Chloe Loughnan'ın açıklamalarından satır başları;

  "MUTLAKA EVLİLİK TEKLİFİ YAPSIN İSTİYORUM"

  Şu an için Serdar'la birlikte bir evlilik tarihi almadık diyen Chloe, 'Daha çok zaman var ama mutlaka evleneceğiz. Serdar etrafımızdaki herkese devamlı "Evleneceğiz" diyor. Ben de, "Ne zaman evlenme teklif edeceksin?" diyorum. O da, "Bir gün edeceğim" diyor. Şu an nişanlıyız ve en doğru zamanda evleneceğiz.

  Evlilik hayatımda bir kere olacak bir şey ve çok özel olmasını istiyorum. Serdar bir erkek olarak belki bunu anlayamıyor, "Sonuçta evleneceğiz" diyor. Ama ben mutlaka evlenme teklifi almak istiyorum. Bunu Serdar'a da söyledim.

  CHLOE: SERDAR ANNEM VE BABAMDAN BÜYÜK

  SERDAR BABAMDAN BÜYÜK

  Ailem Serdar için önce şüpheci yaklaştı. Çünkü Serdar'ın yaşı, anne ve babamdan büyük. Annem ve babam çok genç. Tanışmadan önce korktular ve endişelendiler. Ama şimdi çok iyi arkadaş oldular. Babamla fikirleri çok benzeşiyor. Annem de oğlu gibi görüyor.

  Serdar, anneme 'anne', babama 'baba' diyor. Herkes artık onu aileden biri gibi görüyor. Ben de Serdar'ın annesine 'Anneciğim' diyorum.

  ARAMIZDA 22 YAŞ VAR

  Aramızda 22 yaş var. Ama ilişkimizde mantık olarak büyük olan benim. Serdar bana göre daha çocuksu. O yüzden güldüğümüz espriler, birbirimize yaptığımız şakalar hep aynı. İletişimimiz çok iyi. Mantık ve kafa olarak birbirimize çok yakınız. O yüzden yaş farkından dolayı hiçbir problem yaşamıyoruz."

  Chloe Loughnan: Serdar babamdan büyük #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir