Petrol
82.81
0.07%
Euro
17.7471
0.07%
Dolar
18.4613
-0.07%
Altın
963.06
0.01%
Borsa
326
-0.65%
Bitcoin
356.028
1.56%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C

  Cüney Arkın: Burak'ın DNA'sıyla oynanmış gibi

  Cüneyt Arkın, yeni jenarasyon jönler Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit ve Aras Bulut hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu
  • 31.03.2012 - 16:00
  Cüney Arkın: Burak'ın DNA'sıyla oynanmış gibi

  Cüney Arkın: Burak ın DNA sıyla oynanmış gibi #1

  Yılların oyuncusu, sanat hayatında 49 yılı dolduran aktör Cüneyt Arkın, Hayatın İçinden programında Osmanlı tarihini işleyen dizilerle ve yeni jönlerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ceren Akdağ Şahin'in sorularını yanıtlayan Arkın, yeni Malkoçoğlu Burak Özçivit'e yüklenmeye devam ederken Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin genç yıldızı Aras Bulut'u yere göğe sığdıramadı.

  ARAS BULUT İYNEMLİ

  Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde yer alan muhteşem bir oyuncu. Müthiş. İfadeleri, duyguları, bakışlarıyla yönlendiriyor ve geçişleri harika. Bir anda 5 ifade görebiliyorsun. Çok genç ama demek ki bu yıllara gelinceye kadar bir şeyler yaşamış da onu bu hale getirmiş. O azabı çekmiş belli. Bu işte, oyunculukta "varmak" dediğimiz yerde.

  BURAK ÖZÇİVİT

  Yakışıklı oyuncu için "DNA'sı ile oynanmış ürün gibi. Çok güzel fiziği var fakat durgun, sıcaklık yok. Ayrıca vücudu kaskatı, kullanamıyor" diye konuşan Arkın, eğitim alsa da Özçivit'in sadece teknik öğrenebileceğini belirtti.

  KIVANÇ TATLITUĞ

  Televizyondaki programları takip ettiğini belirten Arkın, Kıvanç Tatlıtuğ'un rolü gereği vücudunu geliştirmesini takdir ettiğini belirterek "Gözlerinden öpüyorum onun. Mesleği için fedakârlık yapmış" dedi.

  CEMAL HÜNAL

  Osmanlı dizisi "Osmanlı Kıyam"da at üstünde yeteneklerini sergileyen Cemal Hünal'ı değerlendiren Arkın, "Harika bir oyuncu. At üstünde, dörtnala giderken, ok atışını gördüm harika. Oyuncu cesaretli olacak. Onda var. Ayrıca oyuncu gündemle, felsefeyle, psikolojiyle ilgilenecek. Hepsi var Cemal'de" dedi.


  Görüş Bildir