Euro
0.00%
Dolar
0.00%
Altın
0.00%
Borsa
0.00
0.00%
Bitcoin
487.602
0.31%
-3ºC
İstanbul
Çok bulutlu -3 C

  Demet Akalın: Fiziğim uygun olsa bikiniyle klip çekerdim

  Demet Akalın, Söylemezsem Olmaz programında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.
  • 06.11.2014 - 13:37
  Demet Akalın: Fiziğim uygun olsa bikiniyle klip çekerdim

  Demet Akalın: Fiziğim uygun olsa bikiniyle klip çekerdim #1

  Ünlü şarkıcı Demet Akalın, konuk olduğu Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

  Demet Akalın’ın açıklamalarından ara başlıklar...

  ”GÜLŞEN GİBİ FİZİĞİM OLSA BİKİNİYLE KLİP ÇEKERİM”

  Niran Ünsal’ın açıklamalarının gerçek sebebini biliyorum ama açıklamayacağım. Niran bana Twitter’dan da yazıyor, Allah onun yardımcısı olsun. Benim kliplerim değil şarkılarım ön planda. Ben de mayolu klipler çektim ama şu an böyle bir şeye ihtiyaç duymuyorum. Gülşen gibi fiziğim olsa bikiniyle klip çekerim.

  ”NİRAN ÜNSAL’IN KIZINI İŞE ALMADIM”

  Niran Ünsal’ın kızı bana vokal yapmak için geldi, çok güzel de sesi vardı. Sırf Niran’ın kızı diye işe almadım. Çünkü o tür polemiklerin içine girmek istemiyorum.

  ”ÖZLEM YILDIZ İLE BARIŞMAYI DÜŞÜNMÜYORUM”

  Özlem Yıldız’la görüşmüyorum. Arkamdan iş çevrildiğinde kendimi aptal gibi hissediyorum. Affedilecek şeyler var affedilmeyecek şeyler var. Benden özür dilendi. Ama şu an barışmayı düşünmüyorum. Ben, benimle birlikte bütün arkadaşlarım da iyi olsun istiyorum.

  ”RECEP İVEDİK'TE OYNARSAK EŞİMLE BİRLİKTE OLACAĞIZ”

  Şahan, bana deli gözüyle bakıyor. Onu çok seviyorum. O asosyal anca maçlara gitsin. Recep İvedik’te oynarsak eşimle birlikte olacağız. Şahan böyle bir teklifle gelince “Ben gerçekten beceremem” dedim.

  DEMET AKALIN'IN KAYINPEDERİ CANLI YAYINA BAĞLANDI

  Ünlü şarkıcının kayınpederi Abdi Kurt, sürpriz bir telefon bağlantısıyla canlı yayına katıldı ve Demet Akalın hakkında dikkat çekici açıklamalar yaptı.

  "DEMET GELİNİM DEĞİL KIZIM"

  Demet, çok iyi bir anne, torunuma da çok iyi bakıyor. Allah herkese Demet gibi bir insan nasip etsin. Gelin demiyorum çünkü Demet benim kızım. Sanatçı gelin almak kolay değil. Biz hiçbir zaman Demet'i karşımıza almadık. Ne biz onu üzecek bir şey yaptık, ne de o bizi üzecek bir şey yaptı. Çünkü Demet sanatıyla ailesini ayrı tutabilen bir insan.

  "İKİNCİ ÇOCUK GELİYOR"

  Biz Okan ile Demet'i serbest bıraktık. Böyle yaptığımız için de çok mutluyum. Allah herkese böyle bir kız nasip etsin. Demet bize geçen hafta "İkinci çocuğu düşünüyorum" dedi. İnşallah ikinci çocuk da gelecek.


  Görüş Bildir