Petrol
99.07
-0.53%
Euro
18.5302
-0.01%
Dolar
17.9526
0.08%
Altın
1.031
-0.12%
Borsa
2868
0.00%
Bitcoin
431.442
-2.03%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C

  Demet Akalın'a kanser şoku

  Popçu Demet Akalın kısa süreli bir kanser şoku yaşadı. Göğsünde kitle fark eden sanatçı soluğu hastanede aldı.
  • 19.03.2012 - 08:58
  Demet Akalın'a kanser şoku

  Demet Akalın a kanser şoku #1

  Şarkıcı Demet Akalın, kariyerinin getirdiği stresi kaldıramadı. Önceki gün göğsünde kitle fark eden şarkıcı, hastaneye koşturdu. Yapılan tetkikleri endişeyle bekleyen sanatçı, sonuçlardan sonra rahat bir nefes aldı.

  KORKULU RÜYASI

  Vahide Gördüm, Nilüfer ve Deniz Uğur gibi isimlerin meme kanserine yakalanması diğer ünlüler arasında da panik oluşturdu. En son bu paniği yaşayan da ünlü şarkıcı Demet Akalın oldu. Önceki gün evinde otururken sol göğsünde bir yumru hisseden Demet Akalın'ı kanser korkusu sardı. Son zamanlarda kadınların korkulu rüyası haline gelen meme kanserinden şüphelenen şarkıcı, apar topar hastaneye doktorunu görmeye gitti. Doktoru Pejman Golabi'ye koşan sanatçının sıkı bir kontrolden geçtiği belirtildi. Mamografiye ek olarak ultrason da çektiren sanatçının yapılan tetkiklerinde sol göğsünde bir santimden küçük parçacıklar olduğu tespit edildi.

  STRES YÜZÜNDEN

  Sanatçının sol göğsünde çıkan parçacıkların strese bağlı olduğu öğrenildi. Şarkıcı sonuçları endişeyle beklerken, doktorundan sevinçli haberi aldı. Dr. Golabi ünlü sanatçıya korkulacak bir şey olmadığını, sonuçlarının temiz çıktığını söyledi. Bu cevap üzerine rahat nefes alan Akalın, müjdeli haberi sevdikleriyle paylaştı.

  Bugün


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir