Euro
10.1056
0%
Dolar
8.5591
0.08%
Altın
494.32
0%
Borsa
1.349
0%
Bitcoin
316.754
-1.53%
23ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 23 C
  Demet Akalın'dan emzirme açıklaması

  Demet Akalın'dan emzirme açıklaması

  Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sütü kesildi iddialarına cevap verdi. Akalın "Ben gerizekalı mıyım emzirmeyeyim" dedi.
  • 21.03.2014 - 15:02

  Demet Akalın dan emzirme açıklaması #1

  1,5 ay önce kızı Hira'yı kucağına alan Demet Akalın, bir magazin programında hamilelik sonrası yaşadıklarını anlattı.

  "GERİZEKALI MIYIM EMZİRMEYEYİM"

  Akalın 'Sütü kesildi' iddiasına şöyle yanıt verdi: "Yanlış beslendim, doktorum tarafından uyarılmadım. Mankenlikten geldiğim için 8-9 kez silikon ameliyatı oldum. Diyorlar ki 'silikon ameliyatı süt vermeyi engelemez' diye. Evet engel değil, göğüste süt var ama gelmiyor. Göğüs ucunu çok kestirmiştim geçmişte. Bebeği o kadar istemişim, ben gerizekalı mıyım, emzirmeyeyim.

  "ANNE ADAYLARINA NORMAL DOĞUMU TERCİH EDİYORUM"

  Süt verince daha çabuk kiloları veriyorsun. İki üç gün süt geldi ama bebeğimi doyurmuyordu. Süt veremediğim için diyete başladım.' Akalın, doğum sonrası vücudunda uyuşukluk olduğunu, bu yüzden doktoruna dava açacağını söyleyerek 'Korkudan sezaryeni tercih ettim. Anne adaylarına normal doğumu tavsiye ediyorum. Bu kadar güzel çocuk çıkacağını bilsem beklerdim' dedi.

  "ANNE OLDUĞUMU HİSSETTİM"

  Ünlü popçu, sosyal medya üzerinden anneliğini eleştirenlere de "Beni ne zaman sorgulayın çocuğu başımdan atamak isterim, okula göndermem o zaman. 'Anneliği bebeği kucağına aldığında anlıyorsun' diyorlar. Ben ne zaman anladım biliyor musunuz. Daha 3,4 günlüktü sarılık oldu Hira. Hastanede ışığın altına koydular. Odada battaniyesi kaldı. O bataniyeyi aldım ağlamaktan canım çıktı. O gün anne olduğumu hissettim" diye karşılık verdi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir