Petrol
111.49
2.19%
Euro
17.5206
-1.72%
Dolar
16.5386
-2.05%
Altın
969.58
-2.27%
Borsa
2529
-0.97%
Bitcoin
346.385
-1.12%
21ºC
İstanbul
Çok bulutlu 21 C

  Demet Akalın’dan Fatih Ürek’e: Tilki

  Üç aydır konuşmayan eski dostlar Demet Akalın ile Fatih Ürek, birbirlerini yerden yere vurdu.
  • Haber Merkezi
  • 04.02.2020 - 08:19
  Demet Akalın’dan Fatih Ürek’e: Tilki

  Aylardır görüşmeyen Fatih Ürek ve Demet Akalın, birbirlerine herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu.

  "SAÇMALIYORSUN DEMET"

  Ürek, Akalın’ın ablasının cenazesine gelmediğini söyledi ve “Havaalanında gördüm. Bana cenazeye geleceğini söyledi ama gelmedi. Sonradan farkettim gelmemiş. Geleceğim dedi gelmedi. Aramadı da. Ne oldu bilmiyorum. Kafasında tilkiler dolaştı yine her zamanki gibi. Ama saçmalıyorsun artık Demet!” diyerek ateş püskürdü.

  Demet Akalın’dan Fatih Ürek’e: Tilki #1

  "DEDİKODU YAPIYOR"

  Artık sinirlendiğini de belirten Ürek, daha önce verdiği bir röportajda da Akalın’ın ‘Dedikoducu’ olduğunu dile getirmiş ve “Duyuyorum ben, sürekli dedikodu yapıyor. Milleti gömdüğünü de duyuyorum masalarda.” demişti. Demet Akalın, Fatih Ürek’in bu sözleri üzerine, programın Instagram sayfasına bir yorum yaptı.

  "KAFAM RAHAT"

  “Tilki??? O senin işindir.” diyen Akalın, Ürek’e şöyle cevap verdi: “Siz ne dost ne düşman olmayı bilenlerdensiniz! Götürdüğüm tatilde arkamdan dedikodumu yapan, evladıma beddua eden sizsiniz! Lütfen artık erken kalkan benim adımı anmasın! Artı kim dedi geliyorum diye! Anla diye cenazeye bile gelmedim. Kim sana böyle bi söz verdi? Görüşmüyorum 3 aydır kafam rahat!!"

  Fatih Ürek'in açıklamalarına çok sinirlenen hızını alamayan Akalın, sosyal medyada yazılan bir yoruma verdiği yanıtla ağızları açık bıraktı: "E benim eski lafım Gay severim ama i..e asla"

  Demet Akalın’dan Fatih Ürek’e: Tilki #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir