Demet Akalın'dan köşe yazısı

Demet Akalın'dan köşe yazısı

Her yaptığıyla magazin basınının en çok konuşulan ismi olan Demet Akalın, magazin sitesi Ayaklıgazete'de köşe yazarı oldu.

İlk köşe yazısında kendisini eleştirenlere yanıt veren Akalın, yeni albüm hazırlığı başlamadan, önce balayına ardından da Ramazan ayında Umre'ye gideceğini yazdı.

KENDİSİNİ ELEŞİRENLERE YANIT VERDİ

Kıskanılmak kadar güzel bir şey yok... Son günlerde bakıyorum bütün magazin eleştirmenleri benim herkesi affetmemle alakalı bir şeyler yazıp çiziyor, söylüyor. Yahu adama sorarlar sananee ! Kin tutmamam kimi ilgilendirir? Günahı bile var hem! Neyse gelelim yazımızın Selçuk tarzı kısmına; Rica etti hemen yazıyım dedim gerçi ben teklif ettim. Bu arada kocamın aldığı yeni PC'den yazıyorum, imla hatalarımı düzeltirsin Selçuk'cum.

RAMAZAN AYINDA UMRE ZİYARETİ

Sanat dünyasında neler oluyor derseniz? Vallahi kendi arkadaşlarımla ilgilenmekten bu ara pek gündeme bakamadım ama Alişan'ın şahane bir albüme girdiğini benim okumalarımın Ramazan'a kaldığını biliyorum... Ramazan demişken Alişan ve eşimle Allah izin verirse Ramazan'da umre ziyaretimizi yapıcaz ama ondan önce bi balayı var yani umarım gideriz. Yeni albüme o kadar güzel şarkılar yakaladım ki, çıkartmak icin sabırsızlanıyorum. Bu sene yine benim senem olucak insallah.. Çok yeni besteci arkadaşlarım da var albümde, eski sevdiğiniz şarkılar da var. Her şey var anlıyacağınız. Hep kendimden bahsettim bu sene yeni albümde şarkılarına inandığım bir isim daha var. O da Türkiye'nin en güzel kadını Hülya Avşar! Artık güzelliği kadar şarkılarıyla da gündeme oturacak gibi görünüyor.

BU YAZDAN BEKLEDİKLERİ

Bizden havadisler bu kadar, "bu yaz ne bekliyorsun hayattan" derseniz? Güzel bir balayı seyahati, Seren'imden jr kırmızı kafalı bir bebek, Bengü'den küçük ama samimi ve cok eğleniceğimiz bir düğün, Hande'me de yanında onu koruyup kollıcak bir enişte, Ece'ye akıl fikir, Alişan'ıma da onu çekip çevirecek güzel yürekli bir kız...

Eee yeter şiştim sanırım. Hadi hep sevgiyle kalın hoşcakalın.