Euro
15.1838
-0.39%
Dolar
13.3776
-0.35%
Altın
790.2300
-0.70%
Borsa
2,048.64
0.32%
Bitcoin
568.556
-1.27%
6ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 6 C
  Demet Akalın'ın eşi Alişan'a meydan okudu

  Demet Akalın'ın eşi Alişan'a meydan okudu

  Okan Kurt'tan Alişan'a: "Erkek arayan varsa yerimi bilir.."
  • 04.10.2012 - 10:00

  Demet Akalın ın eşi Alişan a meydan okudu #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER Son günlerde magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden olan Alişan ve Demet Akalın kavgasına, Akalın'ın eşi Okan Kurt da dahil oldu.

  DEMET AKALIN: "YÜZÜNE TÜKÜRECEĞİM"

  Demet Akalın, kendisi hakkında twitter'a ''Beyinsizlere inanan beyinsizler'' diyen Alişan için; "Ona sekiz sene arkasında durup kardeşlik yaptığım için pişmanım. Onunla hesabımız bitmedi. Yüzüne tüküreceğim. Asla barışmam. Sekiz sene hiç kavga etmedik. Konuşamaz masumu oynamasın. Ben ona fazla sahip çıktım. Askerden geldiğinde onu mezardan ben çıkardım. Yapılan çok çirkin" şeklinde ifadeler kullanmıştı.

  ALİŞAN: "KARŞIMDA BİR ERKEK OLSAYDI.."

  Akalın'ın bu sözleri üzerine uzun süre sessiz kalan Alişan, Star Tv'deki programında sessizliğini bozdu. Her insanın namusu ve şerefi için yaşadığını belirten Alişan: "Demet Akalın'la zaman zaman kavga ettiğimiz oldu, ama burada çok ağır bir laf var. Görürsem bilmem ne yapacağım demesi bir hanımefendiye yakışmayacak bir üslup. Bunu bana söyleyen bir erkek olsaydı tavrım çok daha farklı olabilirdi. Sadece şunu söyleyeyim bu çok ağır bir laf. Bunu hiç söylenmemiş olarak kabul ediyorum" dedi. 

  OKAN KURT: "ERKEK ARAYAN VARSA YERİMİ BİLİR"

  İkili arasındaki kavga tüm hızıyla devam ederken, Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt da attığı tweet'le kavgaya dahil oldu. Kurt, Alişan'ın "Erkek olsaydı tavrım çok daha farklı olabilirdi" sözlerine: "Ben eşimin söylediği sözlerin arkasındayım. Evimin de, ailemin de Allah'a çok şükür erkeği var. Olaylarla ilgili erkek arayan varsa yerimi bilir" şeklinde yanıt verdi.

  Bir zamanlar oynadığı dizide "Aynalı Tahir" karakteriyle nam salan Alişan'ın Okan Kurt'un bu çağrısına ne yanıt vereceği merak konusu oldu.


  Görüş Bildir