Euro
10.3678
-0.29%
Dolar
8.7373
0.21%
Altın
495.67
-0.3%
Borsa
1.391
-1.63%
Bitcoin
313.260
-0.06%
22ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 22 C
  Demet Akalın'ın eşi deliye döndü

  Demet Akalın'ın eşi deliye döndü

  Demet Akalın'a bir mekanda küfür edilince, eşi Okan Kurt çıldırdı.
  • 23.09.2013 - 19:54

  Demet Akalın ın eşi deliye döndü #1

  Sözcü'den Tarkan Abdullahoğlu'nun haberine göre ünlü sanatçı Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Rumeli Hisarı'nda bulunan Lokma adlı mekanda talihsiz bir olay yaşadı. Bunun üzerine küplere binen Okan Kurt, şimdi tüm İstanbul'da eşine karşı gerginlik yaratan arkadaş grubunu arıyor.

  KÜFÜRLER HAVADA UÇUŞTU

  Bir kız arkadaşıyla gittiği mekanda kahvaltı yapan Demet Akalın'ın, bir süre sonra yan masasında oturan kadın ve erkeklerden oluşan bir topluluğun fotoğraflarını çektiğini fark etti. Durumdan rahatsız olan Akalın mekanda çalışan garsonlara yan masayı işaret ederek şikayetini etti. Garsonlar duruma müdahale edince de yan masadaki kalabalık grup ve Demet Akalın arasında bir anda gerginlik oluştu ve küfürler havada uçuşmaya başladı. Akalın’ın uyarısıyla yan masada oturan grup mekandan çıkartıldı.

  DEVREYE OKAN KURT GİRDİ

  Demet Akalın, mekanda yaşadıklarını eşi Okan Kurt‘a anlattı. Hamile eşinin rahatsız edildiğini duyan Kurt, olayın yaşandığı mekana gitti ve olayın kamera görüntülerini istedi. Eşi Demet Akalın’a küfür edenleri aramaya başlayan Kurt, mekan çalışanlarına tartışan kişilerin mekanın müdavimi olup olmadığını sordu ve çalışanlara “O insanları bana bulun” dedi. Kurt daha önce de türkücü Alişan’la bir polemiğe girmiş karşılıklı tehditler savrulmuştu. Gazetelere düşen tartışma daha fazla büyümeden bitirilmişti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir