Demet Akalın'ın hamilelik sevinci - izle

Demet Akalın'ın hamilelik sevinci - izle

Her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren ünlü şarkıcı, dün akşam hamile olduğunu öğrendi. Mutlu haberi alan eşi Okan Kurt da evlerinin bahçesinde zıplayarak havuza atladı. Akalın da eşinin bu telaşını cep telefonuyla kaydetti ve twitter'da "Kocaya müjde vermeye gör" notuyla paylaştı.

Okan Kurt'un bebek sevinci - izle

"BEBEK DEĞİL GAZ" DEMİŞTİ

Demet Akalın, bir süre önce İstinye Park'a girerken "Hamileyim" diyerek x-ray cihazından geçmeyi reddettiğinde ortaya atılan "Bebek bekliyor" iddialarını reddetti. Belirginleşen göbeğinin fotoğrafları ortaya çıktığında, "Bebek değil gaz" dedi. Ama işte her yeş yalan bu gerçek! Akalın ile eşi Okan Kurt, anne-baba olmak için gün sayıyor. Anne olmayı çok isteyen ünlü popçu 3 aylık hamile...

TEST SONUÇLARINI BUGÜN ALACAK

Okan Kurt'la evlendiği günden beri bir bebek isteyen daha önce hamileliği sırasında birkaç kez düşük yaşayan Demet Akalın, annelik uğruna uzun tedaviler gördü. Bütün bu zorlu sürçleri sessiz sedasız geçiren ve sonunda hamile kalan Akalın, bugün eşi Okan Kurt'la birlikte sağlık sorunlarıyla ilgili test sonuçlarını almak ve bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için doktora gidecek.

Demet Akalın'ın hamilelik sevinci - izle