Petrol
91.92
0.13%
Euro
18.4876
-0.32%
Dolar
18.5779
0.04%
Altın
1.025
-0.53%
Borsa
3503
0.00%
Bitcoin
376.674
0.40%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  Demet'in sevgilisinin boynuna rakı şişesi

  Okan Kurt, sevgilisi Demet Akalın'la fotoğraf çektirmek isteyen müşterilerle fena kapıştı.
  • 14.03.2012 - 15:47
  Demet'in sevgilisinin boynuna rakı şişesi

  Demet in sevgilisinin boynuna rakı şişesi #1

  Mersin'de bir alışveriş merkezinde imza gününe katılan şarkıcı Demet Akalın'ın, sevgilisi Okan Kurt ile birlikte gittiği akşam yemeği olaylı bitti. Bir çocuğun fotoğraf çekilme isteğine sinirlenen Kurt ile çocuğun babası işadamı Saim Serttaş arasında çıkan kavgada taraflar birbirlerine yumrukla saldırdı. Saim Serttaş, masadan kaptığı rakı şişesiyle Okan Kurt'un boynuna vurdu.

  Demet Akalın, Tarsus programından sonra sevgilisi Okan Kurt ile birlikte Mersin'e geçip, akşam yemeği için Mersin Marina bünyesindeki 'İskele Marin Restoran'a gitti.

  OKAN FOTOĞRAF İSTEĞİNE TEPKİ GÖSTERDİ

  Demet Akalın-Okan Kurt ikilisinin oturduğu masanın yanında ailesiyle yemek yiyen işadamı Saim Serttaş'ın 8 yaşındaki oğlu, hatıra fotoğrafı çektirmek için Akalın'a yaklaştı. Okan Kurt, fotoğraf isteğine tepki gösterdi. Saim Serttaş, hemen arkasında oturan Okan Kurt'a dönüp "Neden tepki verdiniz çocuğun bir saygısızlığı mı oldu?" diye sorarken ortalık karıştı.

  BİRBİRLERİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDULAR

  Serttaş da karşılık verince tartışma, kavgaya dönüştü. Birbirlerine giren Kurt ve Serttaş birlikte yere düştü. Serttaş, yerden kalkıp, masadan kaptığı rakı şişesini Kurt'un boynuna vurdu. Restoran görevlileri kavgayı ayırmaya çalışırken, Demet Akalın yemekli iş toplantılarının yapıldığı salona kaçtı. Restoranda başlayan kavga, otoparkta da devam etti. Taraflar, birbirlerinden şikayetçi oldu. ;Çağrılan polis ekipleri, birbirlerinden şikayetçi olan Kurt ve Serttaş'ı Cumhuriyet Polis Merkezi'ne götürdü. Olayı öğrenir öğrenmez polis merkezine giden Mersin İdman Yurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı ile Kurt'un babası Abdi Kurt, tarafları bir araya getirdi. Birbirlerinden özür dileyen Kurt ve Serttaş, barıştırıldı ve şikayetlerini geri aldı 


  Görüş Bildir