Petrol
110.91
0.00%
Euro
17.0541
0.11%
Dolar
15.9312
0.04%
Altın
950.07
0.14%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
473.967
-1.48%
17ºC
İstanbul
Hafif yağmur 17 C

  Demir Demirkan'dan yeni açıklama

  Son günlerin en çok konuşulan ismi Demir Demirkan yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.
  • 21.10.2014 - 15:02
  Demir Demirkan'dan yeni açıklama

  demir demirkan

  Demir Demirkan, 18 yıllık ilişkinin ardından yollarını ayırdığı sevgilisi ve ortağı Sertab Erener’le aralarındaki mal paylaşımının nasıl olacağı sorusuna cevap verdi. Demirkan, “Bu bizim aramızdaki en önemsiz mesele. Gayet medeni şekilde çözeriz” dedi.

  "HALA GÖRÜŞÜYORUZ"

  Erener’le görüşmeye devam ettiklerini söyleyen Demirkan, “Aramızda kavga dövüş yok. Halen görüşüyoruz, görüşmeye de devam edeceğiz” diye konuştu.

  "TOPLUM OLARAK DRAMAYI SEVİYORUZ"

  Ünlü müzisyen, Erener’i Taksim’de birlikte görüntülendiği reklamcı güzelle aldattığı iddiası için ise şunları söyledi: “Benim yanımda bir gün reklamcı, bir gün sigortacı olur. O zaman da ‘sigortacı sevgili mi’ yazacaklar? Toplum olarak dramayı seviyoruz. Ayrılıklarda böyle aldatma gibi durumlar olunca olay daha dramatik hale geliyor ya, herkes için daha güzel bir malzeme oluyor. O yüzden olaya hemen başka bir kadın ekleniyor.”

  "BU KONULARLA İLGİLENMEK İSTEMİYORUM"

  Demir Demirkan, özel hayatıyla gündeme gelmekten rahatsız olduğunu söyledi: “Ben yeni albümümle meşgulüm. Bu konularla ilgilenmek istemiyorum. Sadece işimle uğraşmak istiyorum.”

  Müzik ve gayrimenkul alanında toplam 5 şirketi bulunan Sertab Erener ile Demir Demirkan ayrıca Dozer isimli bir stüdyonun sahibi. Müzik çalışmaları için gittikleri Amerika’da kiralık bir evde yaşayan çiftin biri Muğla-Bodrum’da, diğeri İstanbul’da olmak üzere iki evleri var. Erener ve Demirkan’ın mal varlıkları arasında bir tekne ile otomobiller de bulunuyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir