Petrol
92.01
-0.36%
Euro
18.2484
0.02%
Dolar
17.9636
0.28%
Altın
1.022
0.06%
Borsa
2954
1.39%
Bitcoin
425.116
-1.57%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C

  Deniz Akkaya: Efe'nin hırsı babalığına gölge düşürüyor

  Kızı Ayşe'nin velayeti yüzünden eski sevgilisi Efe Önbilgin ile karşı karşıya gelen Deniz Akkaya, sessizliğini bozdu.
  • 28.04.2014 - 10:16
  Deniz Akkaya: Efe'nin hırsı babalığına gölge düşürüyor

  Deniz Akkaya: Efe nin hırsı babalığına gölge düşürüyor #1

  Çalkantılı bir ilişki yaşayan ve olaylı şekilde ayrılan, kızları Ayşe yüzünden görüşmek zorunda kalan ve defalarca birbirlerini mahkemeye veren Deniz Akkaya ve Efe Önbilgin arasındaki sular durulmuyor.

  "HIRSI BABALIĞINI GÖLGEDE BIRAKIYOR"

  İkili en son kızları Ayşe'nin velayeti yüzünden karşı karşıya geldi. 'Hey Canlı' programına bir röportaj veren Akkaya, uzun süren adli sürecin ardından kızının velayetini aldığını söyledi.
  Ünlü model, nafaka davasının da kendi lehine ilerlediğini anlattı. Akkaya, Efe Önbilgin ile devletin ön gördüğü rakamların birbirine yakın olduğunu belirtti.
  Baba-kızın ilişkisini de değerlendiren model, Önbilgin'i çok hırslı olduğu için eleştirdi. İşadamının hırsı yüzünden babalık vazifesine gölge düşürdüğünü vurguladı.

  BAKICIYA ÇOK KIZGIN

  Daha önce kızının, babası ve bakıcısıyla vakit geçirdiği zamanlarda hastalandığını söyleyen Akkaya, Ayşe'nin en son Ankara'ya gittiğinde böbreklerinden rahatsızlandığını açıkladı. Soluğu Ankara'da alan model, kızının bakıcının ihmali yüzünden bu hale geldiğini anlattı. "En kızgın olduğum isim, S.D." diyerek bakıcıyı suçlayan model, aynı ismin bir önceki davada yalan ifade verdiğini de hatırlattı.

  Deniz Akkaya: Efe nin hırsı babalığına gölge düşürüyor #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir