Dolar
7.3571
0.2206%
Euro
8.7139
0.4125%
Altın
1944.58
-0.4693%
Borsa
1083.83
-1.4932%
G. Altın
460.112
-0.1956%
Bitcoin
86968.09
2.1556%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C
  Derin Mermerci ve yakışıklı sevgilisinin olaylı gecesi

  Derin Mermerci ve yakışıklı sevgilisinin olaylı gecesi

  Derin Mermerci ve Kaan Urgancıoğlu, gittikleri Beyoğlu'ndaki gece kulübünde kavgaya tutuştu
  • 14.01.2013 - 07:49
  Derin Mermerci ve yakışıklı sevgilisinin olaylı gecesi

  Derin Mermerci ve yakışıklı sevgilisinin olaylı gecesi #1

  Geçtiğimiz yıl Cem Uzan'la yaşadığı aşkla gündeme gelene sosyetenin tanınmış ismi Derin Mermerci ve oyuncu sevgilisi Kaan Urgancıoğlu'nun eğlenceli başlayan gecesi tatsız bitti. Geçtiğimiz cuma akşamı Beyoğlu'ndaki 45'lik isimli mekâna giden sevgililer, burada geç saatlere kadar kaldı.

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

  Hürriyet'in haberine göre yan masadaki genç kızlar Kaan Urgancıoğlu'yla fotoğraf çektirmek isteyince ortam bir anda gerildi. Mermerci, fotoğraf çektirmek istemediğini söyleyen ve 'Bunlarda nerden çıktı" diyen sevgilisine "Kızlara bakıp bakıp duruyorsun, onlar da tabii ki fotoğraf çektirmek isterler" diye tepki gösterdi.

  MERMERCİ'Yİ SAÇINDAN SÜRÜKLEDİ, KAAN'IN BURNU KANADI

  Tartışma büyüyünce ortalık karıştı, Kaan Urgancıoğlu sevgilisinin saçından tutup bağırmaya başladı. Masadakiler Urgancıoğlu'nu sakinleştirmekte zorlandı. Kaan Urgancıoğlu öfkelenip Derin Mermerci'yi saçlarından sürükledi. Yanlarında olan oyuncu Rıza Kocaoğlu Kaan Urgancıoğlu'na yumruk atıp Derin Mermerci'yi kurtardı. Kocaoğlu, Urgancıoğlu'nu iterek Mermerci'yi onun yanından uzaklaştırdı. Kargaşada sırasında burnundan kan akan Urgancıoğlu, mekânı tek başına terk etti.

  Derin Mermerci de daha sonra gelen şoförüyle evinin yolunu tuttu. İddiaya göre Kaan Urgancıoğlu, mekândan ayrılırken "365 gün iyiydik, bugün kötü olduk" diye bağırdı.

  KOCAOĞLU: "BEN ERKEN ÇIKTIM"

  Rıza Kocaoğlu, olaylı geceyle ilgili şunları söyledi: "Kaan benim çok eski arkadaşım. Kaan'ı itmem söz konusu değil. Aramızda böyle bir olayın yaşanması da mümkün değil. Bunlar nereden çıktı bilmiyorum. Evet, cuma gecesi Derin ve Kaan'la 45'likteydik. Ben onlardan önce çıktım gittim. Benden sonra aralarında bir tartışma yaşandı mı bilmiyorum ama zannetmiyorum."

  "BÖYLE BİRŞEY YAŞAMADIK"

  Kaan Urgancıoğlu, geceyle ilgili olarak "Böyle bir şey yaşamadık" diye konuştu.

  CEM UZAN'IN ESKİ SEVGİLİSİ

  Sosyetik güzel Derin Mermerci, Paris'te kaçak hayatı yaşayan Cem Uzan'la uzun süreli bir birliktelik yaşamış ve evliliğin eşiğinden dönmüştü.

  Görüş Bildir