Derin Mermerci'den tek çekimde 58 bin TL'lik alışveriş

Derin Mermerci'den tek çekimde 58 bin TL'lik alışveriş

Türkiye'den kaçıp Fransa'da yaşayan Cem Uzan'la bir dönem aşk yaşayan sosyetik güzel Derin Mermerci, alışveriş tutkusunu bir türlü yenemedi. Denemeden aldığı kıyafetlerin parasını kredi kartıyla tek çekimde ödedi. Toplam 30 dakika boyunca mağazada kalan Mermerci tek çekimde 58 bin TL'lik fatura ödedi.

ALDIĞI KIYAFETLERİN HİÇ BİRİNİ DENEMEDİ

Cemiyet hayatının en şık kadınlarından Derin Mermerci, o göz alıcı şıklık uğruna her seferinde mağazalara binlerce lira bırakıyor. Hemen hemen her hafta ünlü alışveriş merkezlerinde görülen Mermerci, dışarıya çantalar dolusu kıyafetle çıkıyor. Sosyetik güzel Mermerci, önceki gün de Nişantaşı'nda ünlü bir mağazaya girdi. Satış elmanlarının çevresinde pervane olduğu Mermerci, yarım saat içinde birbirinden şık kıyafetler aldı. Pantolon, gömlek ve çeşitli aksesurları tercih eden Mermerci, aldıklarının hiç birini üzerinde denemedi.

DERİN MERMERCİ'NİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ADRESİ YİNE AYNI MAĞAZAYDI

Sık sık aynı mağazaya gelen Mermerci'nin ölçülerini, çalışanların çok iyi bildiği belirtildi. Mermerci'nin aldığı kıyafetlerin toplam değeri, 58 bin lirayı buldu. Sosyetik güzel, bu tutarı, limitsiz olan kredi kartıyla tek çekimde ödedi. Sonra da mağazadan kıyafetlerini almadan ayrıldı. Ardından ünlü mağazaya giden "Minik" lakaplı koruması, Mermerci'nin kıyafetlerini teslim alıp Taksim Residance'deki evine götürdü.